Beautify Oil sérum

Pro profesionály

Pro všechny typy pleti

Vyživující sérum s Tsubaki olejem (japonská Kamélie), slunečnicovým olejem a vitamin E. Tsubaki olej je zdrojem četných polyfenolů, antioxidantů, omega 6 a 9. Omega 9 je pozoruhodný transdermální nosič, zvyšuje retenční schopnost, která je zásadní pro hydrataci pokožky.

Polyfenoly a antioxidanty propůjčují tomuto séru vynikající anti-aging a ochrannou vlastnost proti volným radikálům. Toto sérum lze použít jako samostatný produkt pod krémy, kde poskytnou více výživy, nebo ve směsi s jinými séry pro vytvoření MY SERUM (osobního séra).

 MÁME SKLADEM

50ml

1 100,00 Kč 1 390,00 Kč
Please select variants first

INDIKACE A EFEKT POUŽITÍ:

intenzivní výživa a anti-aging;

ochrana před volnými radikály;

proti glykaci;

proti-zánětlivý účinek;

pokožku uklidňuje a opravuje.

KLINICKÉ VÝSLEDKY:

zvýšení 2 krát syntézy prokolagenu typu I;

zabraňuje MMP-1 proteázy odpovědného za odbourávání kolagenu;

snižuje transepidermální ztrátu vody o 20%.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

1. Jako samostatný produkt. Postup nanášení séra a jeho hluboké pronikání: Použijte na obličej teplý vlhký ručník k jemnému otevření pórů. Na mírně vlhkou pokožku naneste na celý obličej, krk a dekolt malé tečky séra, pak krátkými lehkými, ale pevnými tahy sérum rozetřete. Nenatahujte, netahejte ani netřete kůži. Následně, po opatrném rozetření, poklepávejte velmi lehce prsty obou rukou na obou stranách obličeje půl minuty. Klepání umožňuje sérům proniknout do hlubších vrstev kůže. Pouze tehdy, když sérum je zcela suché (což by mělo trvat asi 3 minuty), můžete použít krém.

2. Pro vytvoření MY SERUM (osobního séra) smícháním s ostatními séry. Pomocí aplikace Oxynergy Paris zjistíte, jaký je požadovaný recept. MY SERUM pak aplikujete stejným způsobem.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Tsubaki olej (japonská Kamélie);

vitamin E;

slunečnicový olej.

NEOBSAHUJE:

Parafín, silikon, parabeny, PEG, emulgátory, alkohol, mýdlo, syntetická barviva