Black Spruce (Smrk černý)

Smrk černý, v dávných dobách používaný americkými indiány pro zdravou pokožku a jako součást jejich spirituálních léčebných a očistných praktik. Tento olej je získávaný ze dřeva smrku černého ataké destilovaný z jehličí a větviček stromu Picea mariana, má vysoký obsah bornyl-acetátu, což je chemická sloučenina podporující uvolnění a zklidnění. 

Začněte nový den se zklidňujícími přínosy oleje ze smrku černého, použijte jej nanesením na pokožku i vdechováním. 

Máte-li za sebou namáhavé cvičení nebo potřebujete ulevit svalům a pokožce, vmasírujte olej  do pokožky společně s nosným olejem a dopřejte si zklidňující a příjemnou masáž. Můžete v průběhu celého dne nanášet olej na šíji k posílení pocitů harmonie a vyrovnanosti.

POUŽITÍ

• Po namáhavé činnosti smíchejte 1 až 2 kapky oleje ze smrku černého  s frakcionovaným kokosovým olejem a vmasírujte do pokožky pro zklidňující příjemnou pocit a uvolnění.

• Naneste na pokožku, aby olej pomohl zklidnit její drobné podráždění.

• Zkuste přidat do svého hydratačního přípravku, pomůže snížit výskyt skvrn a přispěje k zdravě vypadající pleti.

NÁVOD K POUŽITÍ

Rozptylování v difuzéru: Použijte jednu až dvě kapky do difuzéru podle svého výběru.

Použití na pokožku: Na masáž smíchejte 5 kapek s 10 ml nosného oleje. Na koupel smíchejte 5 kapek s 5 ml nosného oleje. K použití jako parfém smíchejte 1 kapku s 10 kapkami nosného oleje.

5ml

UPOZORNĚNÍ

Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy nebo ošetřovaní pacienti by se měli poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší a s citlivými místy na pokožce.

850,00 Kč
Please select variants first