COPAIBA (copaifera)

Copaiba (olej odhalení) je esenciální olej získávaný parní destilací z pryskyřice stejnojmenných brazilských stromů. Nadchne vás svou jemnou dřevitou vůní se sladkým podtónem. Dopřejte si s tímto olejem uvolňující masáž svalů a šíje nebo využijte jeho schopnosti zklidnit a zjemnit pokožku. Pokud chcete vykouzlit ve vaší domácnosti harmonizující atmosféru, je použití tohoto olejíčku v difuzéru skvělou volbou.

Copaiba (olej odhalení) je esenciální olej získávaný parní destilací z pryskyřice stejnojmenných brazilských stromů. Nadchne vás svou jemnou dřevitou vůní se sladkým podtónem. Dopřejte si s tímto olejem uvolňující masáž svalů a šíje nebo využijte jeho schopnosti zklidnit a zjemnit pokožku. Pokud chcete vykouzlit ve vaší domácnosti harmonizující atmosféru, je použití tohoto olejíčku v difuzéru skvělou volbou. Copaiba tvoří společně s oleji Lemon a Frankincense tzv "protichřipkovou bombu".

Aromatický popis: Kořenitá a dřevěná vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: β-caryophyllene

Mohutné stromy copaifera rostou v jižní Americe. Pryskyřice se z nich získává tak, že se kmen navrtá asi ve výšce 60 centimetrů až na jádro a do otvoru se připevní odvodný žlábek. Vytékající pryskyřice je jímána do sudů a strom tak během 2-3 hodin poskytne 20-30 litrů balzámu. Potom se díra zalepí voskem. Tato tvrdá pryskyřice nazývaná jako kopál byla využívána brazilskými domorodci již v 16. století.

Copaiba - účinky:

  • Očista těla
  • Podpora imunity
  • Podpora regenerace buněk
  • Podpora duševní rovnováhy
  • Podpora urologického systému
  • Mladistvě vypadající pleť

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: sužovaný -> vedený

Lze kombinovat například s těmito oleji: Frankincense, Helichrysum, Black Pepper, Forgive

1 450,00 Kč
Please select variants first