Cryo zklidňující Hyaluronová maska

Pro profesionály

Hyaluronová zklidňující kryo - maska s chladivým efektem.

Zabraňuje stárnutí pleti a redukuje vrásky

Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností.

 MÁME SKLADEM

100ml

690,00 Kč 660,00 Kč
Please select variants first

Popis:

Formule s kyselinou hyaluronovou pocházející z estetické medicíny pro dosažení plného účinku proti stárnutí a redukce vrásek. Svěží a jedinečná textura s ultra jemnou povrchovou úpravou.

Kryo-maska obsahuje technologii chlazení pokožky, receptura je schopna snížit teplotu pokožky až o 2 stupně po aplikaci.

Tento přípravek poskytuje extrémní vlhkost, obsahuje kyselinu hyaluronovou s velmi nízkou molekulovou hmotností. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová pocházející z estetické medicíny má schopnost proniknout hlouběji do epidermis ve srovnání s jinými typy kyseliny hyaluronové. Funguje jako přírodní houba, která váže velké množství vody pro zajištění vlhkosti a vyplnění hlubokých vrásek. Kyselina hyaluronová rovněž stimuluje fibroblasty k produkci kolagenu a chrání pokožku před stárnutím, ochabnutím a ztrátou elasticity.

Jak používat?

Necháme na pleti působit 15 minut, zbytky masky poté odstraníme tampóny a aplikujeme krém. V případě že, provádíme ošetření na večer, necháme masku na pleti, která nám vytvoří péči o pleť na noc. V takovém případě již žádný krém neaplikujeme.

Oblast: Obličej, krk, dekolt.