Deep Repair sérum

Pro profesionály

Pro citlivou a reaktivní pokožka
Koncentrované sérum pro snížení zarudnutí a zklidnění citlivé pleti. Obsahuje bisabolol, Telangyn (peptid proti zarudnutí), extrakt z tasmánského pepře, bioflavonoidy, přírodní výtažky, vitamin A, C a E. Tento vzorec byl vytvořen pro citlivou a podrážděnou pokožku. Okamžitě zklidňuje a snižuje svědění a pálivý pocit. V krátké době snižuje zarudnutí obličeje s teleangiektáziemi způsobené nadměrnou zánětlivou reakcí. Toto sérum lze použít jako samostatný produkt pod krémy, aby ukonejšil a snížil zarudnutí, nebo ve směsi s jinými séry pro vytvoření MY SERUM (osobního séra).

MÁME SKLADEM

50ml

1 390,00 Kč
Please select variants first

NDIKACE A EFEKT POUŽITÍ:
péče o citlivou a reaktivní pokožku;
ihned snižuje svědění a pocity pálení;
snižuje zarudnutí pokožky;
zklidňuje;
proti-zánětlivý;
snižuje teleangiektázie;
snižuje odbourávání kolagenu.
KLINICKÉ VÝSLEDKY:
Telangyn inovativní tetrapeptid, který bojuje proti zarudnutí kůže způsobené zánětem, rozšíření kapilár, žilkám, pigmentaci a post-zánětu (vady a jizvy, které zůstávají po akné). Mechanismus tohoto tetrapeptid je, že blokuje zánětlivé cytokiny (interleukiny). Jeden z mechanismů zánětlivé odpovědi v těle je následující: kationtový antimikrobiální protein SAR18 existuje v neaktivní formě, pokud je serinproteázou kallikrein 5 (KLK5) nepřevádí do aktivního peptidového cathelicidin (LL-37), a následně spouští kaskádu zánětlivých reakcí, které produkují cytokiny interleykiny, takže vidíme klasickou zánětlivou reakci se zarudnutím a rozšířené cévy. Také zánětlivá reakce způsobuje aktivaci metaloproteinázy, která degraduje kolagen a elastin.
Telangyn působí v několika směrech:
snižuje produkci interleukinů 6 (IL 6) na 24.2% i 8 (Il na 22,8%;
blokuje metaloproteinázu;
obsahuje fotoprotekci;
snižuje hyperpigmentaci;
snižuje erytémem (rozšířené kapiláry), zarudnutí, hrubost kůže;
snižuje degradaci pojivové tkáně;
snižuje zarudnutí, jakož i její velikost a intenzitu;
79% snížení svědění a 58% snížení pocitu pálení po pouhých 5 minutách.
ZPŮSOB POUŽITÍ:
1. Jako samostatný produkt. Postup nanášení séra a jeho hluboké pronikání: Použijte na obličej teplý vlhký ručník k jemnému otevření pórů. Na mírně vlhkou pokožku naneste na celý obličej, krk a dekolt malé tečky séra, pak krátkými lehkými, ale pevnými tahy sérum rozetřete. Nenatahujte, netahejte ani netřete kůži. Následně, po opatrném rozetření, poklepávejte velmi lehce prsty obou rukou na obou stranách obličeje půl minuty. Klepání umožňuje sérům proniknout do hlubších vrstev kůže. Pouze tehdy, když sérum je zcela suché (což by mělo trvat asi 3 minuty), můžete použít krém.
2. Pro vytvoření MY SERUM (osobního séra) smícháním s ostatními séry. Pomocí aplikace Oxynergy Paris zjistíte, jaký je požadovaný recept. MY SERUM pak aplikujete stejným způsobem.
AKTIVNÍ LÁTKY:
extrakt z tasmánského pepře;
Telangyn peptid proti zarudnutí (tetrapeptid Acetyl-40)
bisabolol;
vitamin A, E a C;
bioflavonoidy.
etrakt z dubových listu.
NEOBSAHUJE:
Parafín, silikon, parabeny, PEG, emulgátory, alkohol, mýdlo, syntetická barviva.