F-VENOSTIM Zaměřeno na snížení kuperózy.

Pro profesionály

Zaměřeno na snížení kuperózy a zlepšení mikrocirkulace kůže.

Kyselina fytová, růstový faktor VEGF, extrakt z ginkgo, tetrapeptid, Organický oxid křemičitý.

5x5ml

MÁME SKLADEM

2 390,00 Kč 2 790,00 Kč
Please select variants first

Popis:

Miliony lidí trpí zčervenáním kůže spojeným se zánětem, které může způsobit všeobecné nepohodlí a ovlivnit náš osobní každodenní i společenský život. Může se vyskytnout nával horka, přechodný nebo přetrvávající erytém, teleangiektázie, puchýře, papuly a svědění. Je zřejmé, že v těchto projevech a poruchách hraje ústřední roli zvýšení zánětlivých metabolitů kůže.

Venostim je inovativní přípravek speciálně navržený tak, aby snižoval výskyt teleangiektázií a zarudnutí obličeje vyvolané nadměrnou zánětlivou reakcí. Zčervenání, rozšířené cévy a hyperpigmentace jsou viditelně sníženy. Červené oblasti jsou méně početné, intenzita je snížena, kůže je jednotnější.

Venostim ingrdience, včetně VEGF, organického oxidu křemičitého a extraktů z ginkgo, zlepšují mikrocirkulaci kůže. Kyselina fytová pomáhá předcházet kornatění tepen a tvorbě krevních destiček. Tetrapeptid snižuje výskyt zarudnutí obličeje a teleangiektázií způsobené přehnanou zánětlivou reakcí. Snižuje uvolňování interleukinů (IL-6 a IL-8) indukovaných 37-aminokyselinovým peptidem (LL-37), nadměrně exprimovaným při kožních poruchách s erytémem.

Jak používat?

Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso.

Oblast: Obličej.

Meso protokol:

Hloubka ošetření: 0 až 0,2 mm - Dávka: 2,5 ml na ošetření (obličej)

Technika: intra-epidermální nappage.

Cílová tkáň: povrchová dermis.

Cílové buňky: endotelové buňky.

Frekvence léčby: 6 až 10 sezení každý 2 týden