Odborné školení na profesionální značku pro kosmetičky FUSION

KARVINÁ

Fusion je koncept sterilní kosmetiky pro kosmetičky - výrobky nabízejí stejné, nebo i vyšší výsledky (klinicky prokázané) jako výrobky, které používají lékaři pro estetická ošetření.

​Fusion je mezinárodně uznávanou značkou v oblasti kosmetických výrobků a meso zařízení díky neúnavnému výzkumu, vývojové práci, efektivitě a bezpečnosti jeho ošetření.

Všechny produkty mají veškeré potřebné klinické, toxikologické a technické testy.

Oxynergy Paris vlastní laboratoře a výrobní závod, které jsou certifikovány ISO 13485, ISO 22716 & GMP.

Více jak 15 let zkušeností v oblasti péče o pleť a estetické medicíny. Nejmodernější sterilní formule obsahují peptidy, růstové faktory, kyselinu hyaluronovou, DMAE, organický křemík, přírodní extrakty, vitaminy, aminokyseliny a další základní prvky.

Profesionální výrobky pro péči o pleť jsou kvalitní péčí před a po léčbě. Fusion péče o pleť je na bázi kyseliny hyaluronové, peptidů a aminokyselin. Produkty jsou bez parabenů, parfému, silikonu, minerálního oleje nebo jakékoliv barviva.

Pokud se rozhodnete spolupráci začít v den školení a zakoupením si startovacího balíku, pak Vám bude cena za školení odečtena z Vaší faktury a je bezplatné. 

MÁME SKLADEM        

650,00 Kč
Please select variants first

Termíny se pořádají vždy 1x v měsíci. V případě zájmu si školení zakoupíte po konzultaci termínů. Termíny Vám rádi sdělíme na telefonu +420 602 846 294. (PROSÍME NEZASÍLEJTE SMS)