GERANIUM (muškát)

Esenciální olej Geranium (olej lásky a důvěry) vyroben parní destilací z okvětních lístků muškátů. Jemná květinová vůně muškátů je pohlazením pro duši. Pokud tímto olejíčkem provoníte váš domov, přinese vám nejen příjemnou atmosféru, ale také vám pomůže zbavit se hmyzu, jelikož působí jako přirozený repelent. Olejíček Geranium je užitečný i v péči o pleť a vlasy. Přidejte pár kapek do vašeho šamponu pro zdravý lesk vlasů nebo jej naneste na vaši pokožku při sprchování.

Esenciální olej Geranium vyroben parní destilací z okvětních lístků muškátů. Jemná květinová vůně muškátů je pohlazením pro duši. Pokud tímto olejíčkem provoníte váš domov, přinese vám nejen příjemnou atmosféru, ale také vám pomůže zbavit se hmyzu, jelikož působí jako přirozený repelent. Olejíček Geranium je užitečný i v péči o pleť a vlasy. Přidejte pár kapek do vašeho šamponu pro zdravý lesk vlasů nebo jej naneste na vaši pokožku při sprchování.

Aromatický popis: Jemná, květinová, sladká a suchá vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Citronellol, citronellyl formate, geraniol

Muškáty neboli pelargónie se pěstují jako ingredience pro výrobu parfémů. Pro jejich krásu je najdete také na parapetech mnoha domácností nebo v zahrádkách. Ve starověkém Egyptě používali tento olej pro zkrášlení pokožky. Lístky a květy muškátů byly v historii dále používány také třeba jako jedlá ozdoba pokrmů při servírování.

Geranium - účinky:

  • Napomáhá vyrovnávat hormonální rovnováhu
  • Napomáhá zvyšovat libido

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: nedůvěřivý -> milující

Lze kombinovat například s těmito oleji: Frankincense,Copaiba, Manuka, Marjoram, Neroli, Ylang Ylang, Rose, Forgive

1 350,00 Kč
Please select variants first