Hdyro dermabrase Thermal Profi

Pro profesionály

Profesionální přístroj pro kosmetická studia. Ošetření několikaúrovňovým principem hydrodermabráze navazuje na kyslíkovou péči  v kombinaci s radiofrekvenční masáží a cryoterpií.   Přístroj disponuje dotykovým panelem, přes který se všechny funkce ovladají. Jednoduchý v obsluze. K přístroji je rovněž důležité mít profesionální roztoky k hydro určené, v opačném případě může dojít k poškození výrobku.

Přístroj je určen kosmetickým salónům a profesionálům. Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

Nepoužívat žádné jiné varianty roztoků a pro čištění je potřeba vždy využívat dekontaminační tablety v intervalu 1x14dní.

29 999,00 Kč 32 199,00 Kč

Kosmetický přístroj hydrodermabráze nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace. Jedná se o kosmetický hit v oblasti omlazování přístrojovou technikou.

- hluboké čištění pórů

- rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť
- odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté
- Ultrazvuková špachtle
- Ultrazvuková mezoterapie
- Kyslíková mezoterapie
- Studené kladívko
- Bipolární radiofrekvence

Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Funguje na principu hloubkového vpravování učinných látek. Ošetření aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému.

Kyslík má protizánětlivé a hojivé desinfekční účinky. Spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně zmizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí - to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zjemňuje žilky. Vhodné pro citlivou plet'.

Omlazuje a vypínání kůži. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevu ochablé pleti, celkovému zeštíhlení obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence prohřívá pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Daří se to proto, že radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, takže se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.

Napětí 220V.  Pumpa 90kPa. RF  5J/cm  Studené kladívko 1 až -5C Váha 16 kg Certifikát CE