Hyaluronic peel Chemický a enzymatický peeling

Pro profesionály

Chemický a enzymatický peeling k přípravě pokožky na profesionální léčbu.

Kyselina hyaluronová, Glukonolakton, Enzymy.

250ml

MÁME SKLADEM

990,00 Kč 890,00 Kč
Please select variants first

Popis:

Abychom zlepšili mikro-jehličkování kůže a elektroporaci, vytvořili jsme tento pre-peel. Odstranění mrtvých buněk zlepšuje průnik meso roztoků. Hyaluronový peeling kombinuje glukonolakton a enzymy s kyselinou hyaluronovou v gelové formulaci pro synergickou exfoliaci s pomalý usycháním. Polyhydroxykyseliny mají značnou molekulovou hmotnost a sestávají z relativně velkých molekul. Výsledkem je, že postupně pronikají kůží vrstvu po vrstvě. Mrtvé kožní buňky jsou jemně odstraněny bez podráždění kůže. Glukonolakton je také přírodní antioxidant, který je stejně účinný jako vitamin C a vitamin E. Glukonolakton blokuje syntézu pro-interleukinu-1, který je zodpovědný za zánět. Schopnost glukonolaktonu přenášet molekuly vody hraje také ústřední roli v hydrataci kůže. 

Když se v kůži dostane do vrstvy zrnité, voda způsobí pokles koncentrace vápenatých iontů, které v těle stimulují syntézu lipidů v keratinocytech.

Jak používat?

Produkt naneste vějířovým štětcem, vyhněte se konturám očí. Nechte působit 5 minut a odstraňte vlhkými vatovými tampóny.

Oblast: Obličej, krk, dekolt, ruce.