LAVENDER (levandule)

Esenciální olej Lavender patří mezi nejpopulárnější esenciální oleje. Je vyráběn parní destilací z květů levandulí. Jemné a uklidňující levandulové aroma pomáhá navozovat relaxaci a klidný spánek. Naneste pár kapek pro zklidňující aromatický zážitek na vaše ložní prádlo nebo polštář před spaním nebo přidejte pár kapek olejíčku smíchaných s rostlinným olejem do vaší večerní koupele.

Aromatický popis: Jemná a květinová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Linalool, Linalyl acetate, Ocimene

Levandulový olej se používá již po staletí a má všestranné využití. Od pradávna je spojován s čistotou, koupelemi, parfumerií a kosmetikou. Levandule se řadí mezi prastaré byliny, které se pro své zklidňují účinky a jemnou vůni přidávaly do koupele již ve starověku. Pro představu na 1 lahvičku oleje je potřeba 7 kg levandule. Pokud se tento olej spojí s Peppermintem a Lemonem, vznikají tzv. 3 bojovníci proti všem druhům alergií.

Levandule lékařská - účinky:

  • Normální trávení - relaxace
  • Relaxace - spánek
  • Zklidňuje pokožku

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: nevyslechnutý -> vyjádřenýZvolte si variantu:

Cena od 360,00 Kč
Please select variants first