LEMONGRASS (citronová tráva)

Esenciální olej Lemongrass vás osvěží nasládlou a mírně štiplavou vůní citronové trávy. Tři kapky přidané do difuzéru příjemně provoní váš domov a zároveň jej vyčistí od negativní energie i hmyzu. Lemongrass je také ideální pro masáž těla po náročném tréninku. Vytvořte si zklidňující masážní olej smícháním jedné až dvou kapek s podkladovým rostlinným olejem a promasírujte si záda a svaly.

Aromatický popis: Bylinková, kouřová a citrusová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Geranial, neral, Geraniol

V českém odborném názvosloví najdete citronovou trávu pod názvem voňatka citronová. Jedná se o až půl metru vysokou a vytrvalou tropickou trávu, která pochází z Asie. Je nezbytným dochucovadlem asijských jídel jako jsou polévky či pokrmy z hovězího masa a ryb. Lemongrass se využívá také v kosmetickém průmyslu jako ingredience do parfémů, krémů a koupelnových solí. Vyrábí se parní destilací z listů voňatky citronové.

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: zablokovaný -> proudící


430,00 Kč
Please select variants first