Lift noční výživná maska Fusion

Pro profesionály

Výživná noční maska pro snížení vrásek a ochabnutí kůže.

Kyselina hyaluronová, 5 růstových faktorů, kyselina listová, acetylglutamin.

 MÁME SKLADEM

100ml

1 190,00 Kč 999,00 Kč
Please select variants first

Popis:

Maska s obsahem kyseliny hyaluronové pocházející z estetického lékařství pro dosažení maximálního účinku v boji proti stárnutí pleti a redukci vrásek. Bohatá voda v olejové struktuře pro intenzivní výživu po celou noc kdy Vaše pleť odpočívá.

Tento přípravek poskytuje extrémní výživu, obsahuje kyselinu hyaluronovou, růstové faktory, kyselinu listovou a acetylglutamin. V noci pokožka není vystavena vnějším faktorům a může být velmi intenzivně vyživována a obnovována.

5 růstových faktorů (Epidermální GF, kyselý fibroblast GF, základní fibroblastový GF, inzulín typu GF1 a vaskulární endoteliální GF) a kyselina listová, u nichž se prokázalo, že jsou účinnější než lidská placenta při stimulaci buněčného růstu včetně fibroblastů zvyšujících biosyntézu kolagenu.

Vrásky jsou redukovány až o 38% a hydratace pokožky vzrostlo o 50% za 2 týdny.

Hydracell Q (acetyl glutamin) aktivuje biosyntézu kolagenu změnou katabolického metabolismu na anabolickou, zvyšuje hladinu potasia v buňkách a zlepšuje zadržování buněčné vody.

Jak používat?

Před nanesením masky si umyjte obličej a tonizujte jej. Pomocí štětce nebo prstů naneste na obličej, krk a dekolt rovnoměrnou vrstvu produktu. Aplikujte večer před spaním, ráno si důkladně umyjte obličej, tonizujte a pokračujte ve své denní péči.

Neaplikujeme masku na oční víčka.

Oblasti použití: obličej, krk, dekolt.