LIME (limetka)

Esenciální olej Lime povznese vaše tělo i mysl svěží citrusovou vůní. Je vyráběn lisováním za studena z limetkové kůry. Provoňte touto vůní svůj domov pomocí difuzéru. Limetkové aroma pomáhá zvýšit náladu, dodat chybějící energii a překonávat vyčerpání. 

Díky vysokému obsahu limonenu má limetkový olej čistící účinky. Pro čistě a svěže vypadající vlasy a pokožku přidejte jednu kapku olejíčku do vašeho šamponu nebo sprchového gelu. Vyzkoušejte také nanést kapku na vatový tamponek a použít jej k odstranění mastných skvrn nebo zbytků samolepky z povrchu.

Aromatický popis: Kysele nasládlá citrusová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Limonene, β-pinene, γ-terpinene

Limetky patří mezi nejoblíbenější citrusy. Původem pochází z indického subkontinentu a jihovýchodní Asie. Velmi oblíbené jsou zvláště v koktejlech - Mojito či Cuba Libre si bez limetky těžko představit. V čínské medicíně byla limetka využívána po staletí.

Limetka - účinky:

  • Podpora dýchacího systému
  • Podpora trávícího traktu
  • Podpora lymfatického systému
  • Zlepšení nálady

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky oleje ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: bez zájmu -> vitální

540,00 Kč
Please select variants first