Masážní/čistící suchý olej

Pro profesionály

Pro všechny typy pleti

Exkluzivní a unikátní formule pro efektivní, šetrné a vyživující čištění. Tento čisticí prostředek je olejový gel, bez mýdla a konzervačních látek. Vyhovuje všem pletím, hlavně suché, citlivé a zralé. Tsubaki (Camellia japonica) olej je zdrojem mnoha polyfenolů, antioxidantů, omegy6 a 9. Omega 9 je pozoruhodný transdermální nosič, který zvyšuje retenční schopnost zásadní pro hydrataci pokožky. Polyfenoly a antioxidanty v produktu zajišťují vynikající anti-aging a ochranu před volnými radikály.

Naprosto respektuje rovnováhu pokožky, odstraňuje make-up a nečistoty na obličeji, rtů a očí. Tento výrobek interaktivní s TONING GEL, když se smíchají, můžete vytvořit čistící krém.

MÁME SKLADEM

250ml

990,00 Kč
Please select variants first

INDIKACE A EFEKT POUŽITÍ:

jemně odstraňuje make-up na obličeji, rtů a očí;

hydratuje a intenzivně vyživuje;

pomáhá kůži se aktivně bránit proti únavě, stresu a stárnuté;

chrání před volnými radikály.

KLINICKÉ VÝSLEDKY:

2x navyšuje syntézy prokolagenu typu I.;

zabraňuje MMP-1 proteázy odpovědného za odbourávání kolagenu;

snižuje trans epidermální ztrátu vody o 20%.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

1. Nalijte čisticí prostředek do svých rukou a naneste na suchou pokožku. Jemně, krouživými pohyby, masírujte kůži. Opláchněte vlažnou vodou, osušte měkkým ručníkem. Pro dokonalé a hloubkové čištění použijte tonizující gel, poté otřete vatovým tamponem do sucha.

2. Nalijte čisticí prostředek do svých rukou a naneste na suchou pokožku. Jemně, krouživými pohyby, masírujte kůži. Poté naneste přímo na CLEANSINGOIL, TONING GEL bez předchozího opláchnutí. Oba produkty budou transformovat do čisticího krému. Opláchněte vlažnou vodou, osušte měkkým ručníkem.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Inovativní čisticí komponenty;

tsubaki olej (japonská Kamélie);

vitamin E;

slunečnicový olej;

NEOBSAHUJE:

Parafín, silikon, parabeny, PEG, emulgátory, alkohol, mýdlo, syntetická barviva.