Meso Pero FUSION PLATINUM

Pro profesionály

Moderní slovo mezoterapie, založené na nejnovějších technologiích
a dosažených úspěchů v oblasti estetické medicíny. FusionPEN PLATINUM - inovativní zařízení pro postupy mikroinjekční frakční mezoterapie. S jejich pomocí se vytvářejí mikrokanálky na povrchu kůže, které poskytují hluboké proniknutí transdermálních preparátů, což má
za následek zřetelně viditelné a dlouhotrvající výsledky.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

MÁME SKLADEM

17 500,00 Kč 19 890,00 Kč
Please select variants first

Moderní slovo mezoterapie, založené na nejnovějších technologiích
a dosažených úspěchů v oblasti estetické medicíny. FusionPEN Platinum - inovativní zařízení pro postupy mikroinjekční frakční mezoterapie. S jejich pomocí se vytvářejí mikrokanálky na povrchu kůže, které poskytují hluboké proniknutí transdermálních preparátů, což má
za následek zřetelně viditelné a dlouhotrvající výsledky.

VÝHODY FUSIONPEN BLACK: kompaktní, s nastavitelnou penetrací hloubky a rychlosti, odnímatelné hroty, bezpečnost, účinnost, snadné ovládání.Nano mikro jehličkové nádstavce bez nutnosti umrtvení.

Jedná se o exclusivní produkt, ketrý využívá NANO jehliček a díky nim je vpich bezboestný a mikrokanálky jemné bez poškození pleti.

INDIKACE FUSIONPEN PLATINUM: kompletní omlazení pokožky, anti-aging léčba, pigmentace, jizvy, strie, bělení kůže, celulitida, místní ukládání tuků, alopecie.

Speciální systém pro přesné a rychlé kmity hlavice zaručují, že nedochází k poškození a potrhání pokožky apráce s ním je tak mnohem rychlejší než s klasickými dermapery.