Meso repair cream

Pro profesionály

Zklidňující noční krém pro obnovu pokožky.

5 růstových faktorů, kyselina listová, acetylglutamin, aminokyseliny, peptidy a ATP

50ml 

MÁME SKLADEM

Tento krém se používá v kabině k tvorbě masážní emulze pro  kosmetickou masáž v poměru 1:1 s Deep Cleanser

890,00 Kč 890,00 Kč
Please select variants first

Popis:

Uklidňující a opravný krém s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Bohatá textura pro krásný povrch pleti.

- 5 růstových faktorů (epidermální GF, kyselý fibroblast GF, základní fibroblast GF, inzulínu podobný GF1, vaskulární endotheliální GF) a kyselina listová, u kterých bylo prokázáno, že jsou účinnější než lidská placenta při stimulaci růstu buněk včetně fibroblastů, které zvyšují biosyntézu kolagenu. Vrásky se snižují až na 38% a hydratace kůže se zvyšuje o 50% za 2 týdny.

- Hydracell Q (acetylglutamin) aktivuje biosyntézu kolagenu změnou katabolické dráhy na anabolickou dráhu, zvyšuje hladinu draslíku v buňkách zlepšujících buněčnou retenci vody.

- Unirepair T43 je bohatý komplex aminokyselin: acetyl tyrosin a prolin, oba známé pro své redoxové vlastnosti; hydrolyzované rostlinné bílkoviny (bohaté na posilovače energie, jako je glutamin a kyselina glutamová) a ATP jako posilovač energie. Unirepair T43 urychluje opravu poškození DNA indukovaného UV zářením před a post ošetření, snižuje zánět a zčervenání pokožky tím, že poskytuje aminokyseliny, které jsou prekurzory opravujících enzymů DNA, a které mají přímou aktivitu v redoxu DNA.

Poškození DNA po UVB zářením se po 5 hodinách sníží až o 50%. Snížení erytému až o 37% po 24 hodinách a až 52% po 48 hodinách.

Jak používat?

Noční krém aplikujte na odlíčený obličej, krk a dekolt. Množství krému, cca velikost desetníku, naneste po kapkách a kruhovými pohyby, směrem nahoru, vmasírujte do kůže. Neaplikujte noční krém na oční víčka.

Oblast: Obličej, krk, dekolt.