My Gastrin 750ml

My Gastrin je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující pouze složky rostlinného původu, včetně patentované formule Asafin®* na bázi pryskyřice můry páchnoucí ( Ferula assa-foetida ). Receptura Asafin®* je získána pomocí patentované technologie FenuMAT TM* , která zaručuje její optimální kvalitu a biologickou dostupnost. Přípravek je složen z nejkvalitnějších surovin přírodního původu, včetně standardizovaných, které jsou cenným zdrojem mnoha bioaktivních sloučenin.

Doplněk stravy My Gastrin obsahuje: šťávu ze švestek, Asafin®* - patentovanou formuli pryskyřice z žvýkačky z kořene pískavice, mikrokapsle ve vláknině pískavice řecké seno, extrakt ze šípků, extrakt ze semen fenyklu, extrakt z fenyklu/listu šalvěje libanonský, extrakt z listů máty peprné , extrakt ze semen ostropestřce mariánského, extrakt z kořene černé ředkve, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z oddenku kurkumy.

Fenykl pomáhá snižovat plynatost a křeče v břiše. (ID 2692)

Máta peprná podporuje funkce střev, trávicího traktu a žaludku a podporuje správné trávicí procesy. (ID 2092)

Máta peprná pomáhá snižovat plynatost a křeče v břiše. (ID 2696)

Máta peprná pomáhá minimalizovat příznaky zažívacích potíží. (ID 2698)

Ostropestřec mariánský přispívá k ochraně jater a pomáhá udržovat jejich správné funkce. Podporuje také trávení a pročištění organismu. (ID 3821)

Rozmarýn podporuje trávicí procesy a funkce jater a žlučových cest. Přispívá k udržení komfortu trávení. Podporuje proces trávení tuků. (ID 3563)

Rozmarýn podporuje funkce trávicího traktu. (ID 3808)

Kurkuma pomáhá udržovat zdravá játra. (ID 3908)

Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

1 029,00 Kč