ON GUARD® (ochranná směs)

Pokud byste měli mít pouze jeden olej od dōTERRA, je to OnGuard. Jedná se o ochranou, velmi účinnou směs pocházející již z indiánského kmene Maya. Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které likviduje. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA, která si Vás okamžitě získá. Při každodenním používání podporuje On Guard přirozené funkce imunitního systému. 

Díky své jedinečné vůni nabízí produkt voňavou, přírodní a účinnou alternativu. Oblíbíte si jeho energizující a povzbuzující vůni. Směs obsahuje tzv.horké oleje. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem!

Aromatický popis: Teplý, kořenitý, kafrový, dřevitý

Objem: 5/15 ml

Hlavní složky: pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus, rozmarýn

Jitky osobní zkušenosti: Desinfikuje skvěle ústa a ničí nežádoucí bakterie... pomáhá čistit organizmus. Vždy se zaměří na místa, kde je zapotřebí a tam velmi účinně a rychle působí. Je velmi silný, jedna kapka a ucítíte okamžitě jeho skvélé účinky. Je vhodný též k desinfekci rukou, všech povrchů i vzduchu. On Guard je můj favorit :-)


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci.

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.


Zvolte si variantu:

Cena od 530,00 Kč
Please select variants first