Osobní olej na míru

NAMÍCHEJTE SI OSOBNÍ OLEJ NA MÍRU
  1. Jak olejíček na míru používat?

Olejíček se používá vždy na vyčištěnou pleť a to ideálně ráno a večer a pokud možno navlhčenou, protože samotný olej nedodává hydrataci a v případě suché pleti, by mohl i vysušovat. Proto se jakékoliv oleje nanášejí na pleť, kterou si ideálně navlhčíte hydrolátem, tzv. květovou vodou, je to mnohem lepší a voňavější varianta, než ta kohoutková, která může způsobovat podráždění u těch, co jsou citlivý na chlór. Dokud je ještě pleť vlhká nanesete dle potřeby 2-5 kapek oleje a vmasírujete do pleti. Olej s vodou zajistí krásnou emulzi, díky které se lehčeji vpije do pleti a nemáte pak pocit mastnoty.

  1. Mohu kombinovat s jinou kosmetikou, kterou používám?

Samozřejmě po nanešení oleje, který by měl být po vyčištění a zajištění hydratace květovou vodou (pokud již dále nedodáte pleti hydrataci v podobě krému), jako druhotná fáze ošetření pleti. Poté můžete ještě aplikovat krém, na který jste zvyklí, či máte potřebu dle typu pleti, zvláště u těch, co mají pleť sušší.

  1. Jak dlouho mi olej vydrží?

Olejíček vám vydrží v závislosti na tom, jak jej používáte. Musím podotknout, že ze zkušenosti klientek, se z toho stává spíše zdravá závislost :) Pokud potřebujete pleť vyhojit, je důležité olej používat denně a to ráno a večer. Většinou vám olej vydrží pak zhruba 3 - 4 týdny, záleží i kolik kapiček aplikujte, někomu stačí 2-3, někdo mám lehce větší potřebu :)

  1. Měla bych používat jeden olej jako denní a druhý noční?

Toto není podmínka, lze používat jeden olejíček na den i noc. Pokud však budete mít pocit, že by jste radši dva, určitě není problém namíchat a dle toho zvolíme i esence. Na denní péči se více zaměříme na esence, které budou i zvyšovat energii, podporovat i třeba hormonální hladinu a noc pak ty, které vás budou, krom svých regeneračních účinků příjemně harmonizovat a navozovat i klidný spánek.

  1. Z čeho se olej na míru skládá?

Olej na míru má velmi jednoduché, ryze přírodní a čisté složení. Skládá se pouze z esenciálních olejů vybraných vám na míru a nosného oleje, vyvinutým přímo firmou dóTERRA, který zajišťuje díky obsahu šesti rostlinných olejů pleti vláčnost, výživu a je bohatý na vitamíny, například E, B a D a díky svému jemnému složení olejů, neucpává póry.

  1. Za jak dlouho pocítím účinky?

Toto je velmi individuální. Někdo pocítí a vidí změny již za několik dnů, někdo zase týdnů. Samozřejmě záleží na typu pleti a míře případného poškození. Naše pleť se neustále obměňuje, buňky v ní se neustále dělí a zároveň jsou vytlačovány vzhůru a postupně nahrazují své "kolegyně", které se odlupují, a protože se pozvolna vzdalují od zdroje krve a živin a odumírají (tzv. odumřelá kůže). Celý proces trvá zhruba tři týdny, což zjednodušeně řečeno znamená, že se nám za tři neděle veškerá pokožka vymění a tam už byste výsledky měli vidět.

  1. V čem jsou esenciální oleje na pleť tak vyjimečné?

Esenciální oleje, díky získávání destilací horkou parou, mají ve výsledném složení velmi malé molekuly, které umí bezezbytku prostoupit naší kůží/pletí a dostanou se do všech jejich vrstev a dokonce mnohem dál i do buňek až do naši krve, kde dál pomáhají k celkové podpoře zdravého organismu. Díky této vlastnosti je pak hojení a regenerace pleti efektivnější, přirozenější a důslednější než u mnohým přípravků, kdy sice můžou obsahovat esenciální oleje, ale je to většinou jen zanedbatelné množství. 

Obsah balení 20ml

Olej na míru Vám rádi namícháme po společné konzultaci. Je tedy nutný malý rozhovor. V případě zájmu nás kontaktujte.

Zvolte si variantu:

980,00 Kč
Please select variants first