PPC Krém na celulitidu.

NOVINKA NA TĚLO

Celulitida zahrnuje změny v dermis a podkožní tkáni způsobené nepravidelnou proliferací tukových buněk, tzv. Adipocytů. Celulitida je spojována se životním stylem, stravou a používáním různých typů farmak.

V současné době je injekční aplikace látky PPC účinnou léčbou ke snížení celulitidy a tuků, ale zahrnuje vysoké nepohodlí a potenciální vedlejší účinky.

Vytvořili jsme dokonalou alternativu vytvořením transdermálního PPC zapouzdřeného v mikronizované podobě o velikosti cca v průměru 100 nm vnichž jsou obsaženy tři synergicky působící účinné látky - L-karnitin, kofein a deoxycholát sodný -, které se dosud používaly hlavně při invazivní léčbě estetické medicíny.

Tyto látky byly vybrány tak, aby co nejúčinněji snížily tukovou tkáň a současně zlepšily pružnost a pevnost kůže v místě aplikace, což bylo prokázáno v mnoha studiích. L-karnitin urychluje energetický metabolismus mastných kyselin a působí jako detoxikant pro kožní buňky.

Deoxycholát sodný účinně zkapalňuje buněčné membrány tukových buněk, tzv. Adipocyty, což umožňuje uvolňování nepotřebných produktů metabolismu (lipolýza). Kofein stimuluje mikrocirkulaci, čímž se posiluje účinek ostatních aktivních složek. Kromě toho urychluje lipolýzu, což vede ke zvýšení hladiny glycerolu a volných mastných kyselin v krvi.

Studie potvrzující zvýšení účinnosti kofeinu a L-karnitinu obsaženého v mikrokapslích. Studie transdermálního PPC potvrdily zrychlení hydrolýzy tuků v buňkách adipocytů v naprosté bezpečnosti. Vyšetření na lidské kůži pomocí Ramanovy spektroskopie ukázalo, že naše transdermální PPC může proniknout rovnoměrně do dermis až do 3 mm.

Jak používat?

Aplikujte ráno a večer na cílovou oblast během 4 až 6 týdnů. 

 Oblasti: tělo.

990,00 Kč 999,00 Kč
Please select variants first