Radiofrekvence Apollo Tripolar

BAZAROVÝ PŘÍSTROJ

Společnost Pollogen™ Ltd. a TRIPOLLAR Pollogen™ je dle porovnání jedna z nejefektivnějších radiofrekvenční (RF) metod. Využívá dynamicky proměnlivého působení radiofrekvence. Zahřívá povrchové a zejména hluboké podkožní vrstvy. Ojedinělý výkon  a pohodlný průběh předurčují zajímavé výsledky.
Má skvělý liftingový efekt a úspěšně redukuje tuk a tvaruje kontury těla.

Tripolární radiofrekvenční systém Tripollar Apollo je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperativní) metodou odbourávání tuků, omlazení, zpevnění kůže a regeneraci strií a jizev. Je alternativou odstranění nadbytečné tukové tkáně a zpevnění kůže.

Lze ošetřit libovolnou lokalizaci (nejčastěji oblast obličeje, brady, paží, boků, stehen a břicha). Tripollarní technologie zabezpečuje vysokou efektivitu a oproti často používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim je pro pacienta velmi příjemný a relaxační.

Světový patent na tripolární radiofrekvenční technologii 3. generace TriPollar™ je velmi efektivní a pohodlný. 

Rekolagenizace pleti:
Selektivně zahřívá tkáň a extracelulární matrici (ECM). To zrychluje metabolismus fibroblastů, které vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna. Regenerace kolagenu a elastinu vede ke zpevňování a vypínání pokožky. Obnova pokožky od spodních vrstev na povrch má samozřejmě velmi dlouhodobý účinek.

Redukce tuků a celulitidy:
Cíleně zvýšením teploty 40-42 °C se pozitivně mění struktura tkání postižených celulitidou. Rozpouští se tuková vrstva, zrychluje se metabolismus. Uvolněné tuky z tukových buněk jsou postupně odbourány lymfatickým systémem. Uvolněné látky tělo odplaví a vyloučí. Hluboké podkožní vrstvy se celkově vitalizují a regenerují. Celkově se zkvalitní a omladí stav kůže, zmenší se objemy a eliminuje se celulitida. 

Přístroj obsahuje tři hlavice: hlavice na oční okolí a rty, hlavice na ošetření pleti a dekoltu a hlavice na ošetření těla.

Přístroj je v perfektním stavu po kompletní prohlídce.

MÁME SKLADEM 

85 490,00 Kč
Please select variants first