SERENITY® (olej odpuštění)

doTERRA Serenity je poklidná směs éterických olejů, která podporuje klid a relaxaci. Účinky této vyrovnané směsi můžete okamžitě pociťovat a nechat se přivést do stavu blaženého odpočinku. doTERRA Serenity kombinuje éterické oleje známé pro jejich schopnost zmírnit pocity napětí a uklidnit emoce. Aplikujte lokálně před spaním, abyste snížili obavy a připravili se na klidný spánek. Tento olej má zemitou vůni, která uklidňuje mysl i smysly.

Aromatický popis: Sladký, teplý, pudrový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: levandule, cedrové dřevo, kafrovník lékařský, ylang ylang, majoránka, rmen římský, vetiver, výtažek z vanilkových semen, havajské santalové dřevo

doTERRA Serenity je poklidná směs éterických olejů, která podporuje klid a relaxaci. Levandule napomáhá zklidnění emocí a uklidnění smyslů, podporuje redukci pocitů napětí. Pomůže Vám vytvořit poklidné a relaxační prostředí. Účinky této vyrovnané směsi můžete okamžitě pociťovat a nechat se přivést do stavu blaženého odpočinku. doTERRA 

Serenity kombinuje éterické oleje známé pro jejich schopnost zmírnit pocity napětí a uklidnit emoce. Aplikujte lokálně před spaním, abyste snížili obavy a připravili se na klidný spánek. Tento olej má zemitou vůni, která uklidňuje mysl i smysly.

Tipy na použití:

  • Naneste na plosky chodidel před spaním.
  • Přidejte 2-3 kapky do teplé lázně pro relaxační a regenerační zážitek.
  • Naneste 2-3 kapky na zadní stranu krku nebo na srdce pro pocity klidu a míru.
  • Přidejte do difuzéru pro podporu relaxace a odbourání starostí.

Lokální použití: K masáži zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml nosného oleje. Pro koupel zřeďte 5 kapek oleje s 5 ml nosného oleje.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: vystresovaný -> přijímající

1 720,00 Kč
Please select variants first