Skin Harmony sérum

Pro profesionály

Pro mastnou pleť s rozšířenými póry a pro pleť nečistou

Koncentrované sérum pro mastnou pleť, pleť s nedokonalostmi, otevřenými póry a růžovkou. Obsahuje kyselinu salicylovou, 6 přírodních výtažků (pupečník, lékořice, pelyněk, borůvka, ginkgo a šípky), bioflavonoidy, retinol, vitamín C a E.

Sérum má více funkcí, je antioxidační, protizánětlivý, má antimikrobiální a zklidňující účinky. Může proto být použit k léčbě růžovky nebo k péči o mastnou pleť. Toto sérum lze použít jako samostatný produkt před krémem na snížení roscea a nedokonalostí, pro aktivaci masky, nebo ve směsi s jinými séry pro vytvoření MY SERUM (osobního séra).

50ml

 MÁME SKLADEM

1 190,00 Kč 1 299,00 Kč
Please select variants first

INDIKACE A EFEKT POUŽITÍ:

intenzivní výživa a anti-aging;

ochrana před volnými radikály;

proti glykaci;

proti-zánětlivý účinek;

pokožku uklidňuje a opravuje.

KLINICKÉ VÝSLEDKY:

zvýšení 2 krát syntézy prokolagenu typu I;

zabraňuje MMP-1 proteázy odpovědného za odbourávání kolagenu;

snižuje transepidermální ztrátu vody o 20%.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

1. Jako samostatný produkt. Postup nanášení séra a jeho hluboké pronikání: Použijte na obličej teplý vlhký ručník k jemnému otevření pórů. Na mírně vlhkou pokožku naneste na celý obličej, krk a dekolt malé tečky séra, pak krátkými lehkými, ale pevnými tahy sérum rozetřete. Nenatahujte, netahejte ani netřete kůži. Následně, po opatrném rozetření, poklepávejte velmi lehce prsty obou rukou na obou stranách obličeje půl minuty. Klepání umožňuje sérům proniknout do hlubších vrstev kůže. Pouze tehdy, když sérum je zcela suché (což by mělo trvat asi 3 minuty), můžete použít krém.

2. Pro vytvoření MY SERUM (osobního séra) smícháním s ostatními séry. Pomocí aplikace Oxynergy Paris zjistíte, jaký je požadovaný recept. MY SERUM pak aplikujete stejným způsobem.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Tsubaki olej (japonská Kamélie);

vitamin E;

slunečnicový olej.

NEOBSAHUJE:

Parafín, silikon, parabeny, PEG, emulgátory, alkohol, mýdlo, syntetická barviva