TerraShield® (venkovní směs)

Vzpomínky, zvuky a vůně léta. Majestátní hory, nekonečný oceán nebo grilování na vlastním dvorku - je čas vyjít ven, kamkoliv! Jen nezapomenout přibalit venkovní směs TerraShield! Bez ohledu na to, kam vás léto vezme, budete chtít mít po ruce TerraShield. Aplikujte TerraShield na vaši pokožku pro povzbuzující vůni při pěší turistice, při kempování nebo rozptylujte jeho aroma během venkovních akcí pro příjemnou atmosféru. Jeho jedinečná kombinace Ylang Ylang, Cedarwood, Catnip, Lemon Eucalyptus, Litsea, Arborvitae, Nootka a Vanilla Bean Absolute je oblíbená mezi outdoorovými nadšenci. Přidání oleje Tamanu přináší výhody uklidňující pleť a díky doTERRA Co-Impact Sourcing® má sklizeň oleje Tamanu pozitivní vliv na živobytí sklízečů na Madagaskaru. Svěží dřevitá vůně TerraShield doplňuje nejrůznější dobrodružství.

  • Aplikujte TerraShield na nohy, paže a krk, než vyjdete ven
  • Vezměte TerraShield na výlet - jakoukoliv venkovní akci
  • Ochraňuje před hmyzem

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, Ylang Ylang Flower, Semeno Tamanu, Nootka Wood, Cedarwood Wood, Catnip Plant, Citron Eukalyptový list, Litsea Fruit, Vanilla Bean Absolute, Arborvitae Wood

Lokální použití: TerraShield je již ředěný s frakcionovaným kokosovým olejem a proto můžete nanášet přímo na pokožku bez jakýchkoliv obav.


Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

500,00 Kč
Please select variants first