THYME (tymián)

Esenciální olej Thyme (olej uvolnění a odpuštění) vás okouzlí svoji příjemnou bylinkovou vůni. Tymián je silný, teplý éterický olej, který má silné čistící vlastnosti. Vůně tymiánu přirozeně odpuzuje hmyz. 

Esenciální olej Thyme (olej uvolnění a odpuštění) vás okouzlí svoji příjemnou bylinkovou vůni. Tymián je silný, teplý éterický olej, který má silné čistící vlastnosti. Vůně tymiánu přirozeně odpuzuje hmyz a má skvělé čistící účinky při použití na kůži. Jen pozor, esencilální olej Thyme je velmi silný, proto ho před aplikací řeďte s frakciovaným kokosovým olejem.

Aromatický popis: Teplá, bylinná, květinová

Objem: 15 ml

Původně vůně tymiánu dodávala odvahu rytířům a válečníkům v bitvách. Ve středověku se často dával tymián pod polštář, aby podpořil pokojný spánek a odvrátit noční můry. V Antice Řekové používali tymián do lázní a pálili ho jako kadidlo v chrámech. Dnes se tymián běžně používá jako koření.

Tymián - účinky:

  • Podpora imunitního systému
  • Pomáhá zahánět deprese a únavu
  • Smíchejte olej Thyme s nosným olejem a naneste na pokožku k dosažení čisté a zdravě vypadající pleti
  • Při pobytu na zahradě použijte olej k odpuzení hmyzu

Lokální použití: Zřeďte 1 kapku oleje s 10 kapkami podkladového oleje a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: zatrpklý -> chápající

1 350,00 Kč
Please select variants first