Vibrační maska professional

PRO PROFESIONÁLY

Detoxikace a uvolnění mimický svalů je základem úspěchu liftingové a modelační péče o pleť. Pouze u protokolu BDR se s tímto ošetřením a inovací setkáte.
Stres a napětí zevnitř i zvenčí způsobí, že obličejové a mimické svaly budou stále napjatější.
Toto napětí může vést k trvale poškozeným a namáhaným liniím a tvorbě vrásek. S postupujícím věkem se metabolismus naší kůže oslabuje a buněčná aktivita znatelněi klesá. Zvýšené hromadění toxinu vytvoří bledou a šedou unavenou pleť.

Díky unikátní eMask "Good Vibes" můžeme naši pleť povzbudit a detoxikovat. Toto ošetření podporuje metabolický proces a uvolňuje nežádoucí toxiny z tkáně, čímž poskytuje celkový pocit dlouhodobé pohody a zdravé pleti.
Emask "Good Vibes" poskytuje jedinečný zážitek s prevencí vrásek a ztrátou elasticity. Podporuje mikrocirkulaci a způsobuje znatelné zlepšení vzhledu pokožky. Silný detox a drenážní efekt vytvořený stimulačními vibracemi je vnímán hluboko a jemně v kůži. Mimetické svaly obličeje jsou jemně masírovány, uvolněny . Okluziní účinek navíc poskytuje zlepšenou absorpci aktivních látek BDR do epidermis.


7 980,00 Kč
Please select variants first