WILD ORANGE (pomeranč)

Díky své povzbuzující vůni, která nabudí Vaši mysl i tělo, se Wild Orange stal jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů doTERRA. Osvěží i pokožku Vašeho těla.

Aromatický popis: Nasládlý, svěží, citrusový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Limonene

Wild Orange je vyráběn lisováním pomerančových slupek za studena a je jedním z nejprodávanějších éterických olejů doTERRA díky své povzbuzující vůni. Pomeranč má stimulační a čistící vlastnosti a je plný antioxidantů. Je dokonce vhodný na povrchy jako přírodní čistič. Pokud jej použijete do difuzéru, povzbuzuje a povznáší mysl a tělo a zároveň čistí vzduch. Wild Orange vylepšuje jakoukoli směs esenciálních olejů díky své svěží, sladké a osvěžující vůní.

Tipy na použití:

  • Přidejte pár kapek divokého pomeranče do tělového neparfemovaného mléka a aplikujte na celé tělo.
  • Pro osvěžující sprchu přidejte do sprchového gelu několik kapek éterického oleje.
  • Chcete-li zažít povzbuzení, kápněte si jednu až dvě kapky do dlaně spolu se stejným množstvím máty peprné a kadidla. Portřete dlaně a zhluboka se nadechněte, poté vmasírujte do zadní strany krku.

Lokální použití: Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. Pro osvěžující koupel zřeďte 5 kapek s 5 ml podkladového oleje a vlijte do koupele. Vytvořte si parfém smícháním 1 kapky a 10 ml podkladového oleje.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: vyšťavený -> milující život

Zvolte si variantu:

Cena od 150,00 Kč
Please select variants first