Collagen 750 ml

Collagen – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné spojení v souladu se zásadami synergie. Přípravek Collagen je kombinací kolagenu z kůží mořských ryb, glukosamin sulfátu z korýšů, chondroitin sulfátu ze žraloka, kyseliny hyaluronové a rostlinných výtažků z aceroly, bambusových výhonků a přesličky rolní.

EFEKTY: podporuje žilní oběh. Může zmírnit pocit unavených a těžkých nohou. podporuje činnost imunitního systému. podporuje vitalitu organismu. přeslička rolní pomáhá udržovat vlasy, nehty a pokožku v optimálním stavu. redukuje vrásky a revitalizuje

Opravuje poškozená kolagenová vlákna v pletiVitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavky, dásní, zubů a kůže.přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.pomáhá regenerovat redukovanou formu vitaminu E.přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.přispívá k normální funkci imunitního systému.přispívá k snížení míry únavy a vyčerpání.

1 290,00 Kč