D.COOL Cryo - elektroporace

NOVINKA 2021

D-cool je nejnovější jediný přístroj v aplikacích péče o obličej v profesionálních kosmetických salónech pro ty kteří trpí kuperosou, rosacea.  

Využívá teplo k otevření pórů a elektromagnetické síly k nasycení vrstvy pokožky aktivnímí látkami pro urychlení hojení a přímé omlazení pokožky, zlepšení celkového vzhledu pleti.

Po elektroporaci aktivních roztoků d-cool využívá chlad, aby pomohl uzavřít póry, zablokovat vstřebávání živin a napnout pokožku s maximálním liftingovým efektem bez vedlejší účinků. Toto ošetření je vhodné  také i pro pleti podrážděné a poškozené.

Efekty

1. Podporujte oběh lymfy. 2. Výrazné vrásky eliminuje. 3.Redukuje tmavě žlutou kůži a otoky. 4. Odstraňte dvojitou bradu. 5. Účinně eliminujte tmavé kruhy a oční otoky. 6. Stahuje póry, podporuje krevní oběh. 7. Posílení očních kontur.     8. Aktivujte kolagenovou vrstvu pro podporu regenerace kožních buněk.            9. Zvyšte pružnost pokožky. 10. Zpevňuje kontury obličeje, podpouje rozpouštění tuku. 11. Jako pomocník po laserovém odstranění chloupků, depilaci, redukuje póry.

Parametr produktu

Frekvence 50-60HZ

Průměr sondy 37mm

Jmenovité napětí 110-220V

výkon 72W

Teplota chladu -15 °

Teplota hřání 40°

Technologie Cool + Hot + EMS

25 590,00 Kč 28 790,00 Kč