Dermální profesionální estetická mlutifunkce

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTROJ

Profesionální estetické zařízení pro  celkové  ošetření pleti  a každy stav pleti. Jedná se o ucelený koncept přístroje pro kompletní zákroky v kosmetickém salónu. Poskytne Vám vysokou účinnost a efektivitu při řešení různých neduhů a defektů pleti Vašich klientů.  

Stroj je kompletně certifikován pro použití v kosmetických salónech.  

Funkce přístroje:

Hydro Dermabraze na obličej

Hydro dermabráze, nazývaná také mokrá dermabráze, vodní dermabráze, je stejný proces exfoliace díky profesionálním roztokům . Stroj také používá speciální séra, která jsou vtlačována do hlubších vrstev pokožky, zatímco probíhá proces exfoliace. Pacienti tedy pociťují jak sání, tak vlhkost ze séra.

-Multipolární radiofrekvence

Toto RF zařízení trvale dodává tepelnou energii transformací vysokofrekvenční energie 39 - 45 ℃; čímž dochází k obnově funkce buněk, zvýší se krevní oběh, zvýšením teploty tkáně; dochází revitalizaci kolagenu a tím k novotvorbě kolagenových vláken a ke zpevnění a liftingu.

- Ultrazvuk Inject

100 až 300 tisíc krát za sekundu působí na  dermis, podkožní tkáň a vtlačuje aktivní látky do pleti.  Tepelné účinky  mírně vzrostou (0,5 ~ 1,0 ℃), k podpoře kapilárních funkcí cév a toku lymfy. Tím dochází k mikro cirkulaci a zlepšení stavu pleti. Hlavice má samočinný speciální aplikátor na aktivní séra.

-H2o kyslik s vodou

Vodní a kyslíkový tryskový obličejový aplikátor používá kyslík pod extrémním tlakem s vodou, malé kapky vody, prostřednictvím spreje, pronikají  do pórů a  epidermis po vrstvu dermis, čímž  podporují obnovu buněk. Chcete-li zlepšit tmavou, žlutou, chloasmatickou pokožku, získat dobrý účinek na odstranění vrásek, omlazení pokožky atd. pak je toto ošetření naprosto správnou volbou.

- Kyslíková stříkací pistole

Pomocí pokročilého světového PSA (princip adsorpce tlakového vtlačení) lze dosahovat vysokých koncentrací kyslíku, který díky pistoli s aktivní látkou mikronizuje molekuly  roztoku do malých kapének jež jsou pod tlakem  vtlačeny do pleti. Dochází k urychlení metabolismu v pleti díky okysličení a také k obnově buněk ve vrstvě trnité. Efekt je velmi znatelný po ošetření a je účný na každý typ pleti i s rosacea onemocněním. Má mírně chladivý efekt.

Teplé a studené kladivo Cryoterapie

- Teplota horkého kladiva až 42 ° C

- Teplota studeného kladiva zařízení může být nastavena na 0 °  až -5 C!

- redukuje póry a výrazně zklidňuje

- Zlepšuje krevní oběh, metabolismus a relaxaci

- Posiluje kolagen a zvyšuje pružnost a pevnost

- Oxygenace díky Bhórova efektu

Hlavice určená pro speciální kaple GENEO+ pro okysličení nebo bělení s efektem exfoliace. 


Radiofrekvence  bipolar a multipolar 1-5MHZ
Studené ú teplé kladivo 0-45C
Ultrasonic 1.5 MHZ
Hydro hlavice 4 měkké gelové  a 8 diamantových hydrohlavic
Display: 10.4 placů 

Dodání cca 12dnů

Hmotnost: 40kg

123 890,00 Kč 135 490,00 Kč