Gel-liftingová maska gold

S nanozlatem

Hydro - gelová maska s velmi silným hydratačním účinkem, která je obohacena o kyselinu hyaluronovou, zlaté nano částice, vitamin E a aloe vera. Cílem je dosažení co nejúčinnější hydratace. 

Mimořádně luxusní maska s nanozlatem, která se používá v nejlepších salonech na celém světě, podporuje metabolzimus buněk a stimuluje novotvorbu kolagenu.

10ks v balení

MÁME SKLADEM

1 980,00 Kč 2 590,00 Kč

Hydro - gelová maska s velmi silným hydratačním účinkem, která je obohacena o kyselinu hyaluronovou, zlaté nano částice, vitamin E a aloe vera. Cílem je dosažení co nejúčinnější hydratace. Mimořádně luxusní maska, která se používá v nejlepších salonech na celém světě, podporuje metabolzimus buněk a stimuluje novotvorbu kolagenu. Kromě toho neutralizuje volné radikály a poskytuje pleti intenzivní péči. Při pravidelném používání (nejen v salonu ale iv rámci domácí péče) pokožka se intenzivně revitalizuje a vyhlazuje. Jemné vrásky se vyhlazují a pokožka nabude svěží a vypnutý vzhled. Výborná maska po každé jehličkové terapií , jelikož pokožka z ní dokáže absorbovat po těchto procedurách maximální množství účinných látek.

V prodeji 1 kus nebo 5 kusů v packu pro kosmetická studia.