Hydrodermabráze Multi 4v1 Profi

NOVINKA 2020

Velmi účinný profesionální přístroj pro kosmetické salóny, který poskytne mnoho úrovní v  celkové proceduře.  Přístroj je určen pro profesionály, kteří hledají vysoký výkon a účinnost s každodenním nasazením ve své kosmetické praxi.  

Tento přístroj má dotykový display a díky tomu je ovládání snadnější a přívětivé.  Výkon tohoto přístroje se řadí k nadprůměrným. Hydro pumpa dosahuje tlaku až 80 Kpa, což je velmi účinné u hydrodermabráze. Takto koncipovaný model je schopen pracovat nepřetržitě po celý den.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu  u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.  Profesionální produkt pro salóny.

Nepoužívat žádné jiné varianty roztoků a pro čištění je potřeba vždy využívat dekontaminační tablety v intervalu 1x14dní.. Nejsou součástí balení a je možné zakoupit spolu s přístrojem.

Obsahuje kyslíkovou pistoli

Radiofrkevnci multipolar

Radiofrekvenci na oční okolí

Hydrodermabraze

K dodání během 12 dní.

K přístroji doporučujeme:

Čistící a dekontaminační kapsle určeny pro přístroje hydrodermabráze. Kapsle se používájí 1-2x měsíčně v přístroji. Zachovávájí tak čistou hydropumpu a zabraňují tak poškození přístroje. Kapsle velmi doporučujeme používat s přístrojem.

Pokud kapsle nebudou používány je velmi vážné riziko poškození přístroje.

45 980,00 Kč 48 190,00 Kč

FUNKCE:

Hydrodermabráze

Hydrodermabrazní nástavce umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

RadioFrekvence multi.

Funguje na principu hloubkového vpravování učinných látek. Ošetření aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému, trvale dodává  energii BIO přeměnou na vysokofrekvenční energie 50-65 ℃; obnovují se tak buněčné funkce, zvyšuje krevní oběh, odbourávají tuky, normalizují hormonální rovnováhu tím, že vyvolávají expanzi krevních cév a zvyšují teplotu tkáně. Vetší hlavice vhodná i na dekolt a tělo.

Oxy Kyslíková pistole

Kyslík má protizánětlivé a hojivé desinfekční účinky. Spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně zmizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí - to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zjemňuje žilky. Vhodné pro citlivou plet'.

Hlavice BIO MIKRO DUO

Mikroproud je nízká úroveň elektrického napětí, které zrcadlí vlastní přirozené elektrické impulzy těla. Mikroproudový lifting obličeje je nechirurgická, neinvazivní kosmetická technika, která bezpečně a účinně zlepšuje elasticitu a vzhled pokožky. Ta je také označována jako BIO- face lift. Ve spojení se specializovanými produkty a séry tyto malé mikroproudové impulsy podporují rejuvenaci a vpravení aktivních látek na buněčné úrovni. Známky stárnutí jsou výrazně sníženy, zatímco tón pleti a elasticita jsou výrazně zlepšeny. Toto relaxační ošetření  si můžete užít jako jednorázové nebo v řadě aplikací k dosažení vašich optimálních dlouhodobých výsledků.

Napětí 220V    Tlak 90Kpa    výkon 400w obsah lahví na roztoky  3x400 ml váha 12kg RF Multi 5mhz/5Jcm