Hydrodermabraze OxyJet 6v1

Pro profesionály

Hydroxonový vodík znamená přeměnu čisté vody na iontovou vodu s hydroxidem Hydroxonem, která na povrchu pokožky vytvoří jemné molekuly H2, takže molekuly vody mohou rychle proniknout do pokožky, aby se dosáhlo účinku zvlhčení a bělení. 

Na základě tradičních malých bubli H2, inovativně přidaných k aplikačním hlavicím přístroje na čištění pleti, je účinek čištění pokožky ještě lepší a mnohem efektivnější, čímž dokonale připravuje pleť na další aplikaci látek. Tento postup také ničí bakterie. 

K této hydrodermabrázi je potřeba používat určené roztoky. Nejsou součástí balení a je možné zakoupit spolu s přístrojem.

  Nepoužívat žádné jiné varianty roztoků a pro čištění je potřeba vždy využívat dekontaminační tablety v intervalu 1x14dní.

K přístroji doporučujeme: Čistící a dekontaminační kapsle určeny pro přístroje hydrodermabráze. Kapsle se používájí 1-2x měsíčně v přístroji. Zachovávájí tak čistou hydro pumpu a zabraňují tak poškození přístroje. 

Kapsle velmi doporučujeme používat s přístrojem.

Pokud kapsle nebudou používány je velmi vážné riziko poškození přístroje.

Výprodejový model roku 2017 dodání 5-7 dní po platbě fakturou.

18 990,00 Kč 19 980,00 Kč

6 v 1 Hydra - Dermabraze - Aqua Peel - RFMultifunkční přístroj 6 v 1Hydra - dermabraze Aqua peelultrazvukOxygen terapiemikroelektrické stimulace Skin scrubber

Princip a unikátnost tohoto přístroje:
Cold hammer - terapie chladem
Ultra-mikrobubliny jsou tvořeny okruhovým vakuem, plně integrovaným s výživným roztokem a pak přes speciálně navrženou malou spirálu rozprášeno přímo na kůži, čímž se dlouhodobě udržuje na pokožce. Podporuje exfoliaci, kombinuje s absorpcí hluboké čištění, odstraňuje stárnoucí kožní buňky, eliminuje kožní maz, folikuly, může zcela odstranit všechny nečistoty, roztoče a zbytky mastnoty, a to bezpečně a bez bolesti.
Zabezpečuje dlouhotrvající výživu pro kůži, pokožka je hydratovaná, jemná a lesklá.účinky:Účinné při odstraňování akné, alopecie seborrhoeic, epifolikulitídy a alergenu
Bělení a zklidnění kůže, odstranění hyperpigmentaceHluboce čistí pokožku, hydratuje pokožku, podporuje metabolismus pokožky Odstranění uhrů, stažení a zlepšení stavu pórovité pokožky, vyhlazení pokožkyZpevnění pokožky a odstranění tzv. dvojité brady.
Péče o pleť před nebo po léčbě erytrodermie Proti stárnutí, vyhlazení vrásekfunkce:Skin scrubberUltrazvukový čistič pokožky, odstraňuje nečistoty z pokožky pomocí ultrazvuku, peeling pokožky Oxygen spray gun Dodává pokožce kyslík a výživné séra pro pokožku. Oxygen terapie je kombinovat s tekutými kosmetickými výživnými produkty, které se pod tlakem aplikují na pokožku. Zlepšuje celkový stav pokožky, sjednocuje tonus pokožky, hydratuje pokožku. Po aplikaci je pokožka krásně rozjasněná.
Elektrostimulační lifting Bipolární elektrostimulácua, vyhlazuje vrásky a omlazuje a vypíná pokožku, zároveň se zlepšuje celkový vzhled pokožky. Zlepšuje jemné oční vrásky.studené kladívkoStudená terapie, zmenšuje póry, zmírňuje záněty, eliminuje zarudnutí pokožky.
Vysokofrekvenční Ultrazvukpomocí ultrazvuku se aplikují různé výživné produkty do pokožky, vyhlazují se vrásky, vypíná se pokožka.
Hydrafacial Dermabraze - čištění pokožky pomocí H2O, hloubkové čištění pórů, vakuové čištění pokožky odstraňuje nečistoty Aplikuje O2 přímo do pokožky pod vysokým tlakem.výhody: Zlepšuje pigmentaci pokožky, sjednocuje celkový tonus pokožky, zmenšuje póry, odstraňuje černé tečky, tonizuje pokožky, hydratuje, zlepšuje elasticitu pokožky. Po aplikaci dochází k celkovému omlazení a rozjasnění pokožky.
Parametry produktu:
Název výrobku: Hydrafacial Oxygen
Napětí: AC 110V / 220V; 50/60 Hz Výkon:> 30 W
Elektrostimulace výstup: 0,3 MHz Ultrazvuk: 2,1 Mhz
Hydradermabráze tlak: 19bar
4 nádobky na roztok: A - Hloubkové čištění B - Bělení a odstrenění sébum v T-zóně C - Čištění a hydratace , sklidnění D - Hydroxy - Ion čištění
Nádobky mají inteligentní detekční funkci

Hydroxonový vodík znamená přeměnu čisté vody na iontovou vodu s hydroxidem Hydroxonem, která na povrchu pokožky vytvoří jemné molekuly H2, takže molekuly vody mohou rychle proniknout do pokožky, aby se dosáhlo účinku zvlhčení a bělení. Na základě tradičních malých bubli H2, inovativně přidaných k aplikačním hlavicím přístroje na čištění pleti, je účinek čištění pokožky ještě lepší a mnohem efektivnější, čímž dokonale připravuje pleť na další aplikaci látek. Tento postup také ničí bakterie.

Váha 9,8kg

K přístroji je potřeba používat originá profesionální liquidy, které jsou nezbytné pro správnou funkci. K zakoupení jako sada 3x400ml Liquidy nejsou součásti balení přístroje. Pokud budou do nádob míchány jiné než originál roztoky dojde k poškození hydro pumpy a nevzniká nárok na bezplatný servis.