IPL E-Light SHR Rejuvenace - epilace - kuperosa

PRO PROFESIONÁLY

Patentovaná  nová technologie pulzního vysoce emitovaného xenonového výboje, přináší vyšší účinnost ošetření a lepší výsledky oproti tradičním technologiím IPL.
SHR EPL svými výsledky a výkonem lze porovnat s epilačními laserovými přístroji na bázi 808nm laseru.

Tento přítroj v sobě kombinuje výhody a systém všech technologií na depilaci a fotoomlazení 3 v jednom. V menu zvolíte režim IPL , eLIGHT nebo SHR a poté následně provedete jedním z těchto sytému ošetření. Všechny systémy jsou doplněny o frakční technologii, která umocňuje výsledky ošetření.

Přístroj má přednastaveny typy ošetření a hlavice je speciálně kombinována s radiofrekvenčním výbojem, což velmi oceníte u rejuvenace a liftingové péče.
Navíc zůstává zachována výhoda že přístroj může užívat kosmetička v salónu!!! K dispozici má výkonnou technologii pro depilaci a omlazení na úrovni frakčního CO2 laseru nebo 808nm laseru.

Systém SHR epilace hard-Motion

Technologie SHR umožňuje mnohem efektivněji ošetřovat klienta. Rychlost opakování záblesku je 10x za 1 sekundu, což velmi urychluje práci při ošetření a délku ošetření klienta. Díky velmi výkonnému pulznímu zdroji AFT POWER 1000, který je užíván v přístrojích na bázi 808nm laser depilaci.
Technologie hard-Motion společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, rychlosti ošetření a efektivity výsledů. Díky homogenní distribuci frakční energie v průběhu pulsu a soustředěné frakční energi vazařované prostřednictvím matrice vyzařuje energii do větší hlobky, probíhá aplikace jak plynulým pohybem po ošetřované oblasti, také separovaným přikládáním hlavice. Ošetření je díky této technologii rychlejší a je eliminováno riziko neúmyslného vynechání míst. Technologie hard-Motion umožňuje postupné zahřívání pro dosažení požadované teploty pro destrukci folikulu chlupu a tím, společně s integrovaným kontaktním chlazením pokožky, dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

Systém SHR pro ošetření a omlazení pleti, pigmentových skvrn, akné a červených žilek, rejuvenace 

Nikdy nepoužíváme přístroj na max. vysoký výkon došlo by k poškození pokožky -  přístroj má ochrannou tepelnou pojistku a při maximálním výkonu se vypne díky vysoké teplotě.

SHR technologie využívá fotoselektivní frakční termolýzu v kombinaci s patentovanou technologií hard-Motion. Omlazení a fotorejevulace systémem SHR je mnohem bezpečnější a efektivnější než předchozí generace tradičních systémů. Omlazení je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. SHR nabízí navíc pro zdokonalení ochrany pokožky revoluční mechanismus kontaktního chlazení. Tato chladící technologie zvyšuje pohodlí a bezpečnost klienta pro bezbolestné a efektivní omlazení. Kontaktní chlazení kůže a frakční technologie vyzařování emitované energie umožňuje dodat do pokožky více energie a efektivněji a bezbolestně ji ošetřit. Zákrok přístrojem SHR je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám. Klienti popisují pocity u ošetření jako "teplou masáž".

Frekvence záblesku: HR depilace 1-5Hz 5x za sekundu, SR omlazení
Délka pulzu: 9~1000ms
Energie: 1~50j/0,5 mm2 což je ekvivalent 120J/cm2
Výkon RF 1-50 J
Výkon:2000W 

Velikost spotu 15*50mm 

Vlnová délka: 650 - 950nm pro depilaci HR, 560-950nm pro omlazení a odstranění žilek a pigmentových skvrn a akné SR
Kapacita lampy je min. 120.000 záblesků.

Chladící systém: hlavice je ochlazena na 0 stupňů Celsia během 10 sekund teplota -10°C - +2°C

RF hlavice
Ovládácí dotykový displej 8,4"
Životnost xenonové výbojky v reřimu SHR až 150.000 záblesků
Xenonová výbojka OSRAM 1 epilační  filtr v balení ostatní lze dokoupit

Přístroje tohoto typu nezasíláme na DOBÍRKU

46 890,00 Kč 48 980,00 Kč