Seminární koncept Profikosmetička

KARVINÁ/PRAHA

Kurz  vhodný pro kosmetičky, které touží dát své péči v salónu jiný rozměr. Inovativní škola po dobu 6 setkaní a to vždy v sobotu od 9 - 18 hod. Koncept založen na spolupráci a vzájemné komunikaci. Velmi aktivní škola, která stojí na oboustranném dialogu a nudit se rozhodně nebudete. Vyzkoušíte si i produkty ze sekce BDR. BDR nano dermajehličky, Weyergans

Taky MILUJETE tuhle práci? V kosmetice se pohybujete nějaký čas a STÁLE VÁS TO BAVÍ?

BUDETE VÍC VYDĚLÁVAT. Stane se to tím, že zvednete ceny, jinak si nastavíte služby, zorganizujete salon.

NAUČÍTE SE TOHO HODNĚ o těle, o kůži a o všem, co na ně působí. Tato část  je nová pro všechny a VŠECHNY hodně BAVÍ.

BUDETE SI VÍC VĚŘIT a budete SE MÍT VÍC RÁDA. Koncept 4 seminářů funguje jako malá psychoterapie pro  profesionály a jejich restart.

ZAČNETE PRODÁVAT domácí péči. Úplně přirozeně.

Škola je skvělé místo pro SETKÁVÁNÍ S KOLEGY, odreagováním se, PŘÍLEŽITOST ODJET ZE SALONU, získat nové ZKUŠENOSTI a NADHLED.


Jeden seminář.  Vás vyjde na 3900Kč a tedy celý koncept 15.600kč


15 600,00 Kč 16 999,00 Kč

Přehled témat seminářů 

S1. Dopoledne se seznámíme a budeme přemýšlet o svém podnikání a záměru. Podíváme se na to, jaké služby nám nejvíc vydělávají, co z toho jak salon funguje nám vyhovuje a co bychom rádi měli jinak a co vlastně ve skutečnosti chceme.

Odpoledne si vysvětlíme jak funguje 5-ti schodový systém péče a probereme podrobně jednotlivé schody.

S2. Dopoledne si řekneme co tvoří základní kameny úspěšného podnikání v kosmetice.

Odpoledne přijde na řadu školení diagnostiky pleti pomocí analyzéru. Analyzér každý na školení dostane.

S3. Dopoledne se budeme učit, správně argumentovat a komunikovat s klienty.

Odpoledne si řekneme, jak správně zvolit ošetření, podle stavu pleti a podle výsledků hodnot z analyzéru, vhodné ošetření v kabině a jakou nastavit domácí péči a jak ji prezentovat nejen vizuálně, ale i slovně bez nátlaku.

S4. V tento den proběhne praktická část. Naučíte se jak přistupovat k práci v kabině, relaxační rituály masáž hlavy, uší, nohou, rukou a ukážeme si kompletní kosmetické ošetření pleti profesionální značkou FUSION.

S5. Dopoledne si řekneme všechno o kůži. Vysvětlíme si  co se v ní děje při kosmetickém ošetření, při stárnutí nebo když onemocní a ztratí své funkce, řekneme, jak nemoci těla ovlivňují vzhled a funkce pleti a s jakými kožními projevy se na kůži můžeme setkat ve své kosmetické praxi a jak péči zaměřit.

Odpoledne se zaměříme na správný výběr kosmetické značky a na složení produktů včetně účinných látek, co a jak působí na naší pleť a jak efektivně produkty využít.

S6. Dopoledne přijdou na řadu přístroje, jejich funkčnost a nefunkčnost na pokožce, kontraindikace a správné použití.

Odpoledne nás čeká závěrečná zkouška, při které si Vy sami ověříte, co všechno jste se za 6 měsíců naučili, ujasníte si, jak je to správně a všechno si zopakujete. Rozloučíme se předáním certifikátu.