Kyslíkový přístroj 4v1 s SMAS a Cryo

Pro profesionály

ento kosmetický stroj 4-IN-1 je vybaven čtyřmi sondami, které mají různé funkce, včetně odstranění vrásek, zrychlení regenerace kolagenu, zvlhčení, remodelaci obličejových křivek, zmenšení velkých pórů, regeneraci ochablé kůže, podporu metabolismu atd. přichází s ovládací obrazovkou, která usnadňuje ovládání intenzity, času a režimů. Je to skvělá volba pro kosmetický salon.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

MÁME SKLADEM

25 990,00 Kč 27 090,00 Kč

Funkce:

1. Bez poškození pokožky nebude energie při průchodu epidermou způsobovat bolest.

2. 4-IN-1 může pomoci vyřešit mnoho kožních problémů, včetně odstranění vrásek, zrychlení regenerace kolagenu, zvlhčení, přetvoření křivky obličeje, zmenšení velkých pórů,zpvnění ochablé pokožky, podporu metabolismu atd.

3. Radarová vulkanizační sonda může přenášet vysokou energii do vrstvy SMAS, zlepšuje pokožku, obnovuje pružnost pokožky a zlepšuje tonus pleti a zastavuje stárnutí.

4.Přesný radar: Zaostřený ultrazvukový polohovací systém, přesné ošetření nepoškozuje periferní tkáň.Na radarové vytvrzovací sondě je implementována hloubka 5,4,5 mm.6.Neinvazivní bez injekcí, bez chirurgického zákroku.

7. Obsahuje ovládací obrazovku, která usnadňuje ovládání intenzity, času a režimů.

8.Vhodný pro většinu typů pleti, neutrální pokožku, suchou pokožku, citlivou pokožku, mastnou pleť a akné.

9.Je vhodný nejen pro obličej, ale také pro krk, oči, břicho, paže.

10.Je to skvělá volba pro kosmetický salon.


Jak používat:

1.Sestavte tento stroj a připojte napájení.

2. Stiskněte červený vypínač na boku stroje a rozsvítí se obrazovka ovládání.

3.Vyberte si sondu, kterou chcete, ovládejte intenzitu, čas a režimy podle pocitu zákazníka.

Specifikace:

Napětí: 110-240VBarva položky: Jako obrázkyVelikost hostitele: Přibl. 31 x 31 x 24 cm / 12,2 x 12,2 x 9,4 palce

Hmotnost balení: cca. 8050 g


Obsah balení:1 * aplikátor s ( radarovou vulkanizační sondou)1 * nožní spínač1 * Cooldownova sonda1 * Mikroproudová zaváděcí sonda1 * průhledný pohár (nádoba na péči o pleť)1 * Kyslíková stříkací pistole1 * Ink Cup1 * kabel stříkací pistole3 * * Adaptér8 * Šrouby
Poznámka:1. Nožní spínač je navržen pro spolupráci s radarovou vulkanizační sondou.2. K ovládání stroje musíte pevně stisknout displej.3.Použijte s naším dalším odpovídajícím prostředkem pro péči o pleť pro lepší účinek o produktech se poraďte s námi.