LDP Maska foto terapie Volume

Pro profesionály

LED LDP MASKA POZOR NEPLÉST S PDT I KDYŽ VYPADAJÍ STEJNĚ PDT JE MINÁMALNĚ O 50% LEVNĚJŠÍ

Na úvod k množícím se dezinformací zásadní. rozdíl mezi PDT a LDP je takový že, maska naboli lediody u masek PDT (stojí mnohem méně) je Fototoxický tedy dezinfekční a srovnávací kdežto u LDP a výroba polovdičových diod je nákladnější přes čočky a jiný materiál je fotobiomodulační tedy analgetický, protizánětlivý a regenerační což je velký rozdíl v působení a také je výrobek dražší. V případě dotazů nás kontaktujte.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

U těchto typů je důležité pole působení a konstantní vlnová délka, kterou zaručí pouze certifikace a správná volba emitačních diod u výroby. Vlnová délka v tomto případě, aby byla účinná musí být jedna konstantní a nepřipouští se jakákoli variace či renonce.

Schváleno českým certifikátem CE

MÁME SKLADEM

15 990,00 Kč 16 990,00 Kč

Účinná světová novinka - světelná terapie určená k léčbě široké škále nedokonalostí pleti a stárnutí pleti.

Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku.

LASEROVÁ LED maska -je inspirována tradiční maskou na obličej pomocí nejmodernější technologie - světelnou terapii. Jedná se o patentovaný design, který kopíruje kontury obličeje a pokrývá celou oblast obličeje. Terapeutická LED světla nabízí celou škálu ošetření pro obličej.

LASEROVÁ LED maska nabízí nový způsob ošetření obličeje.

JAKÝ JE PRINCIP FUNKCE ?

Kůže má obdivuhodnou schopnost absorbovat světelnou energii, kůže využívá tuto energii k nastartování buněk a to zvýší buněčné palivo (ATP). Posílí se výkon buněčného jádra a umožňuje buňce pracovat přirozeně s vyšším výkonem.

Super-nabité buňky s expozicí LED terapie používají tuto energii a aktivují kožní fibroblasty, které začnou produkovat větší množství kolagenu, elastinu, proteinů a podporují přirozené hojení a omlazující procesy.

V posledních letech bylo na toto téma zpracováno bezpočet studií a prokázalo se, že koncentrované LED záření má na naši pokožku velice blahodárný vliv a to téměř po všech stránkách. Jednou z institucí, která se touto tématikou do hloubky zabývala, je i věhlasná agentura pro vesmírný výzkum NASA. K dnešnímu dni je tedy již nadevší pochybnost prokázáno, že pravidelným užíváním této terapie nejenže zabráníte viditelnému stárnutí obličeje, ale dokonce zvrátíte škody již napáchané. Vrásky ochotně mizí, pleť se sjednocuje, zvláčňuje a díky blahodárnému vlivu LED záření na tvorbu kolagenu se pleť celkově zhutní. Mezi další prokázané účinky se řadí například i potlačení projevu akné a za předpokladu dostatečné vytrvalosti, dokonce jeho kompletní vymýcení. Fotonová terapie, jak bývá také často širokou veřejností nazývána, je známa i pro své evidentní hojivé účinky. Podobně, jako již dnes v kosmetických kruzích notoricky známá, laserová léčba umí i LED terapie vyhojit například drobné jizvy po akné. Poradí si, mimo jiné, i s různými pigmentovými nesrovnalostmi.

Co se týče doby trvání celé terapie, ta se často dramaticky liší. Nejenže se lidé potýkají s rozličnými kosmetickými nedostatky, každý také reaguje individuálně na působení různých vlnových délek. Je tedy zcela běžné, že někteří reagují mnohem dříve než jiní, což ovlivňuje celá řada faktorů jako je: věk, stravovací návyky, konzumace alkoholu, kouření atd. Takže stěžejním faktorem se stává disciplína a vytrvalost. Někteří pozorují první výsledky již za 1 až 3 týdny, zatímco jiní se k podobným postřehům dopracují až za 4 až 8 týdnů. V krajních případech to trvá i 9 až 11 týdnů. Důležité je tedy mít na paměti, že terapie funguje a že je to jen otázka času. Nicméně ze zkušeností víme, že pro naprostou většinu zákazníků je vidina bezchybné a zdravé pleti motivací více než dostatečnou.

Fotonová LED terapie využívá rozdílných vlnových délek jednotlivých barev a proto má každá barva odlišné účinky. Obecně je však princip jednoduchý. Energie vydávaná LED laser diodami ničí veškeré bakterie a zajišťuje tak sterilnost naší pokožky. Nad rámec kosmetických účinků také platí, že delší vystavení se působení různých barev terapie má blahodárné a zklidňující účinky i na psychiku člověka.

Červené světlo: sjednocuje pokožku, vypíná ji, vyhlazuje vrásky a zároveň předchází vzniku nových, opravuje poškozenou pokožku, uzavírá póry, podporuje tvorbu kolagenu

Modré světlo: takzvaný blue-ray sterilizuje pokožku, ničí bakterie, léčí a předchází akné, zklidňuje podráždění

Žluté světlo: dodává energii kožním buňkám, podporuje funkci žláz, zlepšuje zažívání, léčí kožní nemoci, celkově posiluje imunitní systém

Zelené světlo: neutralizuje, vytváří rovnováhu, uvolňuje stres, tonizuje

Pod tento LDP LED speciální přístroj můžete aplikovat laserové gely masky a další produkty. Více informací dostanete při při zakoupení výrobku. Jedná se o profesionální přístroj.

ČERVENÉ SVĚTLO (640 nm)
Penetrace 1-6 mm do kůže má dobrý efekt na regeneraci kožních buněk, bioaktivní světlo aktivuje kolagen, stimuluje krevní cirkulaci, redukuje jizvy po akné, alergickou dermatitidu a bolest. Aktivuje aktivní ingredience prostřednictví masek a sér.
ŽLUTÉ SVĚTLO (583 nm)
Penetrace 1-2 mm do kůže zklidňuje čerstvě ošetřenou pleti, redukuje začervenání, otoky.
MODRÉ SVĚTLO (432 nm)
Penetrace 1 mm do kůže napomáhá vyhubení bakterií způsobujících akné, které osidlují mozové žlázky, předcházejí infekci v ranách a uklidňují alegickou kůži.

ZELENÉ SVĚTLO (532 nm)
Penetrace 0.5 - 2 mm má uklidňující účinek na unavenou pleť i mysl, efektně ulevuje napětí. Neutralizuje, redukuje sekreci mazu, balnacuje podíl vody v pokožce. Čistí lymfatický systém.

  • Vstupní napětí: AC100-240V
  • Světelný zdroj: 240 ks LED diód s čočkou L a polovodičovým modulem
  • Nastavenie času: 10-15 minut
  • Režim ovládání: Digitálně
  • Rozměry: 31 x 46 x 23 x cm
  • Váha: 4,2 kg
  • Výkon 5J/cm2