MULTI Kombajn

Profesionální přístroj s extra velkým displejem a funkcemi.

Přístroj obsahuje studené kladivo

Hydrodermabrazi pro čištění 

Radiofrekvenci pro zapracování

Ultrazvukovoá hlavice

Ultrazvuková špachtle

Kyslíková infuze sér

Vše probíhá v ošetření dle požadavků klienta.

Jak to funguje?

Nyní, když víme, proč je toto ošetření pleti tak účinné a oblíbené, pojďme se ponořit trochu hlouběji do toho, co ošetření obnáší.

Stroj je připojen k ručním nástavcům , které používá různé hroty k dodání a následnému vysávání různých sér pro péči o pleť.

Hlavice  mají spirálový design, který při použití s vakuovou technologií vytváří vířivý efekt, který se snadno uvolní a zbaví nečistot, mastnoty a dalších nečistot, které by mohly ucpávat vaše póry.

Krok první:

 Prvním krokem v procesu je vyčištění pórů. Estetik pomocí hydronádstavce jemně čistí pokožku a exfoliuje nejvzdálenější vnější vrstvu zvanou epidermis. Pokožka obsahuje spoustu odumřelých kožních buněk, které mohou ucpat vaše póry, takže jejich odstranění umožňuje technikovi přístup k nečistotám a mastnotě ve vašich pórech. Odstranění odumřelých kožních buněk také umožňuje vaší pokožce odrážet více světla, což vede k jasnějšímu a zdravějšímu vzhledu. Během tohoto kroku vám estetik do pokožky uvolní sérum. Například sérum je kombinací exfoliační kyseliny mléčné a glukosaminu HCI atd., spolu s řasami bohatými na antioxidanty, které změkčují a kondicionují pokožku.

Krok dva:

Kyselý peeling Dalším krokem v ošetření pleti je kyselý peeling, který však není pro vaši pokožku tak drsný, jak to zní. Estetik používá nedráždivou směs kyseliny salicylové a glykolové. Tyto kyseliny pomáhají uvolňovat nečistoty a jiné nečistoty, které jsou hluboko ve vašich pórech a ke kterým se běžným mytím nedostanete. Během tohoto kroku si může estetik zvolit použití dvou různých hrotů na vířivé hůlce a jeden je agresivnější než druhý. A v závislosti na potřebách vaší pleti a minulých zkušenostech lze použít tři různé úrovně kyseliny glykolové a salicylové. Estetik s vámi probere vaše potřeby pleti, aby vám pomohl určit, který tip a řešení by bylo nejlepší.

Krok tři:

Extrakce vírem Během třetího kroku tohoto ošetření pleti se používá silné vakuum k odsávání a odstranění černých teček a jiných nečistot z vašich pórů.

V tomto okamžiku ošetření se na vaši pokožku používá jiný hrot na ručním zařízení, který změkčuje kožní maz, takže jej lze vysát z pórů. Zároveň se na vaši pokožku dostane medový extrakt a extrakt z květu spiraea ulmaria. Medový extrakt hydratuje a působí jako antibiotikum, zatímco Spiraea ulmaria vaši pokožku zklidňuje a zklidňuje.

Krok čtyři:

 Posledním krokem je zvýšení účinků celého ošetření.


52 990,00 Kč
Dostupné do 7 dnů