Nová verze LOXYGENO v černé barvě

NOVINKA

Nová verze přístroje se známými funkcemi.

Kombinace s termo - radiofrekvencí zlepšuje kvalitu pleti tím, že vyvolá regeneraci kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury, okamžitě viditelný dlouhodobý účinek.

Ultrazvuková hlavice slouží k aktivnímu zapracování séra s kapslí pro lepší a výraznější efekt. Hlavice je speciálně frekvenčně upravená na séra dodávaná s kapslemi.

Ovládání je prováděno přes multidotykový displej a je možné nastavit čas ošetření a intenzitu.

Třetí ultrazvuková hlavice je speciálně upravena, aby vydávala energii ultrazvukovou v kombinaci s mikro vibracemi, což umožňuje pracovat na větším množství typu pletí s mnohem lepším výsledkem. K tomuto kroku se používá sérum, které je součástí balení základního kitu.

Přístroj také obsahuje masážní silikonovou hlavici z lékařského silikonu, která je určená pro masáž pleti a má schopnost uvolnit napětí ve svalech a pokožku tak revitalizovat s antistresovým efektem.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti.

Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

K tomuto produktu si vždy objednávejte oxy-kapsle.

38 590,00 Kč
Skladem