Přístroj DermaLift BDR SINGLE LINE

Pro profesionály

Tento prostorově nenáročný přístroj okamžitě promění každý salón na inovativní anti-age centrum. Moderní design, kompaktní konstrukce a 2 různé hlavice umožňují extrémně širokou škálu použití.

Celý koncept BDR je logický, jednoduchý, inteligentní a do detailů propracovaný. Je založen na synergickém působení dokonalé technologie a účinných přípravků vhodné pro všechny typy pokožky bez ohledu na věk a kosmetický problém který potřebujeme řešit.  

Výsledky jsou okamžitě viditelné!  Garancí úspěchu je patentovaná technologie - světová novinka - synergie 5 přístrojů, unikátních přípravků BDR a profesionální aplikace.

Používáním technologie BDR dosáhneme intenzivní reaktivaci nedostatečných a "unavených" funkcí pleti a regeneraci pokožky i v hlubokých vráskách.

Základem koncepce BDR je unikátní kombinace chemického peelingu s přístrojovým mikropeeling pro dokonalé vyčištění pleti.

Dalším krokem v ošetření jsou mikrojehličkami, které vytvářejí mikroperforací a tím desetitisíce malých kanálků v horní vrstvě pokožky na penetraci aktivních a výživných přípravků a současně aktivují přirozený regenerační proces obnovy pokožky. BDR produkty se okamžitě absorbují v hlubších strukturách pokožky podobně jako při injekční mezoterapií.

BDR není jen přístroj, BDR je metoda, která umožňuje nejen anti-aging ošetření, ale i celkovou reaktivaci funkcí pleti a optimální transport aktivních ingrediencí do hlubších struktur pleti.  

K přístroji je nutno využívat produkty bdr, aby byla zaručena funkčnost.

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

MÁME SKLADEM

45 990,00 Kč 54 890,00 Kč

1 funkce mikropeel

Odstraňuje uvolněné a odumřelé buňky z pokožky

Zlepšuje absorpci přípravků

stimuluje mikrocirkulaci

Aktivuje imunitní systém

Mechanické odstranění odumřelých buněk pleti uvolněných po aplikací AHA kyselin nebo kyseliny glykolové - v různé koncentrací

Technologie mikropeel funguje na bázi intenzivních vibrací drobných syntetických hrotů.

Během 5 min. ošetření je derma stimulována cca 250.000 vibracemi. Dochází k odstranění odumřelých buněk a k podpoře mikrocirkulace.

Výborný způsob ošetření velkých ploch v případě suché, jemné, tenké nebo citlivé pleti se sklonem k zarudnutí a atrofované pleti.


2funkce

stimulace XL

Hlavice je určena na stimulaci epidermis a tvorby kolagenu

Okamžité a intenzivní vpravování aktivních ingrediencí

Reaktivace všech funkcí pleti

Redukuje vrásky, regeneruje pokožku

Viditelné a okamžité zlepšení elasticitu pleti.

Hlavice XL je určena k bezbolestnému otevření horní vrstvy epidermis pomocí vibrace specificky uspořádaných mikrojehliček. Urychluje transport účinných látek. Nedochází k poškození krevních nebo lymfatických cév. Vysoce koncentrované aktivní ingredience v BDR produktech mají vhodnou velikost molekul a díky stimulaci XL snadněji, rychleji a ve větším množství se dostávají do epidermis. Po cca 20min. dochází k opětovnému uzavření povrchové perforace.

Ošetření hlavicí XL je určeno na velké plochy obličeje, krku a dekoltu v případě oslabeného pojivové tkáně, jizev větších rozměrů, jemných vrásek a podrážděné pokožky. Jedná se o bezbolestnou inovativní metodu oproti dermapen a roller.  Tato péče je vhodná po celý rok.