ProFacial Multifunkční hydro přístroj

PRO PROFESIONÁLY

Profesionální přístroj určený kosmetickým salonům.

Přístroj ma mnoho funkcí, které jistě oceníte ve Vašem kosmetickém ošetření.

Jedná se o hydrodermabrázi díky níž dokonale s profesionálními roztoky docílíte dokonalé očisty každé pleti od smíšené po mastnou a zralou. Jedná se o hloubkovou detoxikaci a očistu.

Mikroproudové pero (kulička) jsou mirkostimulační ošetření zejména pro oblast očního okolí nebo úst. Jedná se stimulaci pokožky a tím i zpevnění citlivé kůže v oblasti očí a rtů.

Kysíková pistole je ošetření díky němuž se vytváří kyslíkové molekuly v pistoli mísíci se s aktivními séry a při rozprašování na pleť nejen pokožku okysličuje a urychluje metabolismus ale také aktivně zapracuje aktivní látky.

Ultrazvuková hlavice slouží  k zapracovaní a podpoře mikro cirkulace v pleti.

 Kryoterapie je hlavice sloužící k liftingové péči nebo zklidnění pleti po hydrodermabrázi. Pokožka se ochlazuje a dochází ke kontrakcím svalstva a mimiky a tím i k vyhlazení vrásek a celkovému zklidnění pleti.

Multipolární radiofrekvenční hlavice slouž k ošetření zrale pleti, která potřebuje push-efekt a zpevnění celkově povadle pleti a rekolagenizaci vláken v pleti Jedná se o kůrové ošetření 1x za týden, aby došlo k remodelaci pleti či podbradku atd.

K výrobku jsou výhradně zapotřebí používat originální roztoky hydrodermabráze, aby nedošlo k poškození přístroje.

 Výkon RF 3Mh 

Mikroproud 0,12mA,tlak 2bary, cryoterapie až -5stupňů

220V/26-30W

 K přístroji on-line školení možné včetně českého certifikátu a prohlášení o shodě. Záruční i pozáruční servis zajištěn.

19 790,00 Kč