Profesionální hydro face LDP přístroj

Vysoký výkon pro estetiku

Hydro Face LDP 

nabízí neinvazivní techniku rejuvenace pleti. Dle klinických testů vykazuje efektivnější omlazení než rejuvenace jinými technikami.
Systém obsahuje nástavec pro technologii 

Hydro facelifting (aplikátor umožňující čištění, exfoliaci, extrakci a infuzi aktivních látek), Aplikátor hydro dermabraze pro hloubkové čištění, aplikátor diamantové dermabraze, aplikátor pro BIO mezoterapii a aplikátor oxygen atomizer pro aplikaci výživných látek pro mezaterapii společně s aktivním kyslíkem a 4 velká hlavice LDP (červené, modré, zelené, žluté světlo)

Součástí přístroje je také ČESKÝ certifikát prohlášení o shodě. Všechny naše výrobky mají zajištěn servis a kontrolu u naší společnosti. Po celou dobu je Vám také k dispozici odborná telefonická podpora.

Nepoužívat žádné jiné varianty roztoků a pro čištění je potřeba vždy využívat dekontaminační tablety v intervalu 1x14dní.. Nejsou součástí balení a je možné zakoupit spolu s přístrojem.

K přístroji doporučujeme: Čistící a dekontaminační kapsle určeny pro přístroje hydrodermabráze. Kapsle se používájí 1-2x měsíčně v přístroji. Zachovávájí tak čistou hydropumpu a zabraňují tak poškození přístroje. Kapsle velmi doporučujeme používat s přístrojem.

Pokud kapsle nebudou používány je velmi vážné riziko poškození přístroje.

158 980,00 Kč 161 290,00 Kč

Indikace:

Omlazení, vyhlazení vrásek
Sjednocení tónu pleti, vyrovnání hydratace
Zlepšení struktury pleti, redukce rozšířených pórů
Terapie akné
Pravidelná péče pro zdravou pleť
Výhody technologie Mediswiss Hydro Face 5V1:
čištění, exfoliace, extrakce a infúze aktivních látek

Hydropeeling s vakuem až 100 kPa a možností přepínat až čtyři přepínatelné nezávislé 500 ml zásobníky pro médium
Okamžitý výsledek bez vedlejších efektů a nutnosti rekonvalescence
Efektivní pro všechny typy pleti
Celoroční použití

Hydro Face  umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty,
umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění, bezbolestně odstraňuje mazové zátky, póry zůstávají čisté a vpravuje hydratační a antioxidační látky z použitých roztoků do kůže. Ošetření tímto přístrojem je efektivní pro všechny typy pleti včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Hydro Face 5V1 řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentace, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti.
Diamantová dermabraze umožňuje mechanickou exfoliaci hrubších částí kůže. Přístroj obsahuje aplikátory BIO foton LED  LDP světla červeném modré žluté a zelené spektru, červené světlo se aplikuje na projevy stárnutí kůže. Hlavice pro BIO Mezoterapii RF se používá pro zapravení výživných sér napínají pokožku na obličeji společně s hlavicí atomizéru, pro aplikaci sér na pokožku.

K výrobku rovněž nabízíme profesionální séra  pro aktivní zapracování.

napětí 220V. výkon 130W. Tlak 100kpa. LDP zaření 5J/cm. Frequence RF 1-3mhz Biolift