Profi UV Ohřívač ručníků 23l


Profesionální ohřívač ručníků má zakomponovanou UV lampu (má svůj spínač) zajišťující likvidaci mikroorganismů, které jsou v ručníku jako doma. Je tedy důležitým pomocníkem v každém provozu, a to nejen v kosmetických či kadeřnických salónech, ale i welnes centrech, hotelích, nebo masérských provozech. Typ: ohřívače ručníků a kosmetických přípravků.

Tento model má o proti běžným modelům vyšší teplotu sterilizace a vysoký výkon UV lampy a také typu lampy germicid proti virům.

Teplota 72Celsia výkon lampy 100W

MÁME SKLADEM

4 390,00 Kč 7 400,00 Kč

Čisté ručníky v každém provozu

Profesionální ohřívač ručníků má zakomponovanou UV lampu (má svůj spínač) zajišťující likvidaci mikroorganismů, které jsou v ručníku jako doma. Je tedy důležitým pomocníkem v každém provozu, a to nejen v kosmetických či kadeřnických salónech, ale i welness centrech, hotelích, nebo masérských provozech.Typ: ohřívače ručníků a lahvíOhřev: 70 - 80°C
Výkon: 200W
Rozměry: 44,5 x 28 x 35,5 cm
Objem: 23 lVnitřní rozměry:
délka - 36,5 cm
šířka - 23 cm
hloubka - 20 cm

Doba ohřevu

Nahřátí na 80°C trvá zhruba 18 - 20 minut. K ohřevu ručníků pak potřebujete kolem 10-15 minut, záleží na aktuální vlhkosti ručníku, velikosti a gramáži.

Doporučujeme

Před vložením ručníků do ohřívače je potřeba, aby byly vždy vlhké. Dobrou pomůckou k navlhčení je ruční rozprašovač.Před prvním použitím je vhodné nechat ohřívač cca 1 hodinu hřát.