Crystalite Radiofrekvenční mesoterapie MESO s penetrací séra

PRO PROFESIONÁLY

Nano Injection Mesotherapy Gun využívá pokročilou technologii zpracování  aktivních látek díky  inovaci injektoru. Na rozdíl od mezoterapeutických pistolí, které používají jehly, používáme vícečipový mikročip k zajištění výživy a nezbytných látek, které se pod vysokým tlakem z pistole dostanou do podkožní vrstvy. (hloubku je možné nastavit)

Pomocí jemné  hlavice z mikrokrystalů pronikněte do pokožky, otevřete póry pokožky a vstříkněte účinnou látku výživy. Díky tomu  může ošetřovat zralou pleť a omladit tvorbu kolagenu, odstranit vrásky a tmavé skvrny, zlepšit pleť a zvednoutkontury  obličeje.

Pravidla pro mezogun RF

RF mesogun používá izraelský dvoujádrový radiofrekvenční 4mhz modul. Mikrokrystalickou sondu a tělo stroje.

Kombinováním modulu oboustranné vysokofrekvenční sondy může trvale udržovat RF mimo umístění biopolárního modulu. Kombinací produktů mezo a dutých bezjehlových otvorů současně s tím, jak se mikrokrystalová hlavice dotýká pokožky, může intenzita RF vytvářet 40-60 teplotu na povrchu pokožky a lze jí regulovat, což způsobí rychlé otevření pórů pokožky a živiny rychle pronikají do pokožky. Stimuluje kolagen a znovu vytváří živiny, které pokožku napínají

Říká se tomu vícebodová RF terapie. 

Informace o produktu

Funkce: EMS + RF + penetrace

Specifikace: 35 * 13 * 17cm

Hmotnost: cca 4,35 kg

Frekvence EMS: 1-2 MHz

RF frekvence: 2-4 MHz

Přístroj obsahuje českou certifikaci.

Obličej je protkaný hustou strukturou svalů. Obličejové svaly tvoří skupinu svalů, které mají za následek výraz a mimiku obličeje. V průběhu života však ztrácí svojí pružnost a elasticitu. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje. Aplikační hlavice kosmetického přístroje přenáší při kontaktu s pletí jemné elektrické pulzy, které pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. Dochází ke kontrakci svalů a tím jejich posílení. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulovány. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. Kosmetické přístroje s funkcí elektrické stimulace svalů se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení pružnosti a pevnosti jemných obličejových svalů.

23 490,00 Kč