Profesionální roztoky k hydrodermabrázi Sada 3 X 500ml

Nové Složení - Větší obsah

Profesionální roztoky pro Hydrodermabraze.

Sada 3X500ml

Liquid S1:
čistý exfoliant, mírné a nedráždivé účinky, měkká exfoliace, bez poškození pleti, aktivuje vylučování keratinocytů, díky tomuto séru se aktivuje trvalé zadržování vlhkosti, podporuje regeneraci kolagenu
Složení:
Voda, karboxamidy, kyselina hyaluronová, kyselina mléčná, difenoxyethanol, ethylendiamintetraacetiacid, glukonolakton,kyselina laktobionovou a laktát sodný

Liquid S2:
exfoliační efekt pro pleti s akné, jemé a nedráždivé, silná čistící síla, mírná prokrvenost, zmírňuje akné, vyrážky a jiné problémy. Efektivně zvlhčuje a zklidňuje pokožku a odstraňuje přebytečný maz.
Složení: voda, kyselina salicylová, kyselina mandlová, glukonolakton, bylinné výtažky, laktát sodný kyselina ethylendiamintetraoctová.

Liquid S3:
Hydratuje a vyživuje pokožku, zlepšuje imunitu pokožky, inhibuje melamin, přísun vitamínů C do pokožky, obnovuje poškozené buňky, pomáhá regeneraci a sjednocuje barevný tón pleti, zklidňuje.
Složení:
voda,  kyselina hyaluronová, listy aloe vera. fenoxyethanol, vitamín C, extrakt z tasmánského pepře, Telangyn peptid proti zarudnutí (tetrapeptid Acetyl-40), bisabolol, vitamin A, E a C, bioflavonoidy, extrakt z dubových listů.

Každá láhev má obsah 500 ml

Prodej jako celek komplet.  Ředění  je vhodné 1:4 tedy 1díl roztok: 4 díly čištěné  či filtrované vody

Každá láhev vystačí na 75 ošetření.

2 980,00 Kč 3 290,00 Kč