Sérum s Arbutinem 30ML

NA HYPERPIGMENTACI PRO KYSLÍKOVÉ PŘÍSTROJE

Lokální sérum s alfa-arbutinem na pigmentové skvrny. Alpha-Arbutin Serum je velmi účinné. Působí proti nežádoucí pigmentaci. Nabízí cílenou péči proti stařeckým skvrnám. Zesvětluje, hydratuje a zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

Lokální sérum proti nežádoucí pigmentaci  obsahuje komplex Anti-Pollution (APC), který chrání proti nežádoucím vlivům ze znečištěného životního prostředí. Dále alfa-arbutin, který zesvětluje pleť, minimalizuje tmavé skvrnky a sjednocuje odstín pleti. Kořen lékořice dodává hydrataci a zlepšuje stav pleti. Kyselina hyaluronová hydratuje, zlepšuje pevnost a pružnost pleti.

Použití: naneste ráno a večer na pigmentové skvrny.

Sérum je vysoce účinné a luxusní pro navrácení rovnováhy problémové pleti. Je začátkem návratu ke krásné pleti. Nabízí řešení pro čtyři typy pleťových problémů:

  • ozdravuje pleť nečistou, mastnou a aknozní
  • rozzáří pleť s nežádoucí pigmentací a nevyrovnaným tónem
  • zklidní podřážděnou a zarudlou pleť
  • napraví velmi suchou, šupinatou a podrážděnou pleť

V srdci každého produktu leží vědecká receptura. Pečující produkty řady obsahují Anti-Pollution Complex, který chrání pleť před znečištěním z životního prostředí. Komplex proniká do pleti, osvobozuje ji od škodlivin a dlouhodobě chrání. Zlepšuje zásobování kyslíkem a stimuluje přirozené procesy pleti. 

30ml

1 490,00 Kč