YAG Laser přístroj na odstranění tetování a karbonový peeling

POUZE NA OBJEDNÁVKU

Laserový karbonový  stroj na odstranění kožních nedostatků, tetování, kuperozy, akné a karbonový peeling.

Q Switched ND YAG filtry k laserovému odstranění chloupků 1064nm 532nm 1320nm laserový stroj na odstranění tetování a pigmentace.

Princip:

Energie Qswitched Nd:Yag laseru může být absorbována modrým a černým melaninem. Melanin bude fragmentován na malé částice, že může být metabolizován lymfatickým systémem nebo vyloučen z těla. Tetování nebo jiné pigmentace tak budou odstraněny bez poškození normální tkáně. Ošetření je bezpečné a pohodlné bez prostojů a vedlejších účinků.

Aplikace:

Systém Gem adjusting Q switch dokáže účinně vyléčit smíšené pigmenty vysrážením pigmentu z cizího zdroje s patologickou změnou pigmentu endogenního zdroje, včetně chybné tetováže tmavého obočí, rtů, očních linek, linky rtů, tetování, odstranění pigmentu, stařecké skvrny, černá znaménka a mateřské znaménka v černé, modré, fialové, hnědé, červené atd.

(1) Ošetření tetování v obočí:

 Zákazník nesmí během ošetření otevřít oči, operátor by měl upravit energii podle hloubky barvy tetování, držet rukojeť a pomalu ji přesunout do ošetřované oblasti, aby se zákazník cítil pohodlně. Právě  lze měnit  rychlost záblesku a nastavit na 3 Hz, udržovat  rukojet ve vzdálenosti dvou prstů od oblasti ošetření. Začněte ošetřovat od kořenu obočí ke konci obočí. Pokud se barva tetování znovu objeví, je potřeba jej znovu ošetřit za 5-10 minut.

(2) Odstraňte oční linek Rychlost záblesků lze nastavit na 4-5 Hz, upravte energii světla na minimální energii, udržujte vzdálenost jednoho prstu mezi hlavou rukojeti a ošetřovanou oblastí. Operátor by měl přísně chránit oči zákazníků brýlemi  a obzvláště oční víčko. Ošetření by mělo být zahájeno od spodní oční linky, zákazník by měl hluboce přivřít oči a udržet oční bulvu směřující dovnitř. Operátor by měl stisknout ukazováček a zvedat oční víčko, sloupnout víčko prostředníčkem, aby obnažil oční linku, ošetřit ji záblesky 4-5Hz. Poté ošetřete oční linky. Zákazník by měl také zavřít oči a nechat oční bulvu směřující dovnitř. Operátor by měl prostředníčkem stisknout mírně víčko a zatlačit víčko dolů ukazováčkem, aby obnažil oční linku, ošetřit záblesky 4-5Hz.

(3) Odstraňte tetování  rtů Rychlost záblesků lze nastavit na 5 Hz, dodržujte vzdálenost 3/4 prstů mezi rukojetí a oblastí ošetření. Je lepší nejprve odstranit černou, kávovou, červenou a hnědou linku rtů 1064nm hlavou a poté znovu ošetřit 532nm hlavou. Upozornění: Všechna tetování na rtu by měla být ošetřena do 6 měsíců po zhotovení. NEBO léčba odstraněním selže. Měl by být 45-60denní interval pro pokračování v další léčbě, dokud vše neodstraníte.

(4)Odstranění tetování : Rychlost záblesků lze nastavit na 3Hz/5Hz. Je lepší používat vysokoenergetické ošetření, dokud ošetřovaná oblast neprosákne trochu krve. Měl by být 45-90 denní interval pro pokračování v další léčbě, dokud vše neodstraníte.

(5) Odstraňte nevu:  Rychlost záblesků lze nastavit na 3 Hz/5 Hz. Mezi hlavou rukojeti a ošetřovanou oblastí udržujte vzdálenost 3-4 prstů. Je lepší používat vysokoenergetické ošetření, dokud ošetřovaná oblast neprosákne trochu krve. Doporučuje se používat 1064nm hlavici pro normální ošetření skvrn a névu, ale pro hluboké barevné skvrny a névus je lepší použít k ošetření 532nm hlavici. Měl by být 15-30 denní interval pro pokračování další léčby, dokud vše neodstraníte.

(6)Odstranit mateřské znaménko :Rychlost záblesků lze nastavit na 3Hz/5Hz. Je lepší používat vysokoenergetické ošetření, dokud ošetřovaná oblast neprosákne trochu krve. Pro ošetření mateřského znaménka se doporučuje použít hlavu 1064nm, ale pro červené a sytě zabarvené mateřské znaménko je lepší použít k léčbě hlavu 532nm. Pro pokračování by měl být interval 45-90 dní

Účinky produktu

1,532nm: pro ošetření epidermální pigmentace, jako jsou pihy, solární lentiges, epidermální melasma atd.

2.1064nm: pro ošetření odstranění tetování, dermální pigmentace a léčbu určitých pigmentových stavů, jako je Otaův nevus a Hori's.

3. (1320nm):pro ošetření odstranění černých teček, zpevnění a bělení pleti, omlazení pleti, odstranění vrásek, stažení pórů, léčba akné.


Specifikace

: Laser type Sapphire Q-Switch / YAG Laser vlnové délky  1064nm & 532nm &1320nm Width of pulse 3.5-10ns Pulsní energie  100-2000mj Frequence 1-10Hz Napětí 220V / 110V / 12A 50Hz(60Hz) Chladící metoda vzduch  + voda

Hmotnost 16 kg 

Rozměry: 45 X 40 X 39,6 cm

K přístroji doporučujeme online školení. Vezměte v potaz, že se jedná o odborná laser. K omlazení je nutno mít Carbon masku, kterou zakoupíte u nás.

75 900,00 Kč